2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من عاشق همسرمم ولی تو بعصی موارد واقعا صد همیم مشکلات دیگه هم که به کنار من یه ساله آوارم به خدا خونه ی پدرشوهرم هستم اکثرا اینجا سه طبقس ولی راحتی ندارم رفتو امدشون زیاده همش اعصابم خورده من خانوادم کم جمعیت بودن اینجا تعداد زیادی رفتو امد دارن اعصابم نمیکشه
همسرم با برادرهاش شریکن کارخونه و موسسه و رستورانو معازه و .... همه چی هست همدگرو دوس داریم از لحاظ مالی عالین خودم دانشجوی دکترام مدرس هستم ولی تا نتونم برم خونه ی خودم دیوونمممممممم
الان تاپیک مامان اینده بودم خیلی ناراحت شدم😞 بعضی چیزها ارزش نداره برنجیم و زندگی رو سخت کنیم
یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی،
قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که:
می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ...
میخای ب آرامش برسی برو مستقل شو آدم تو ی اتاق واسه خودش باشه آزادتر تا اینکه تو قصر خانواده شوهر زندگی کنه الان اینجور هستی چند وقت دیگه نابود میشی منه بدبخت ۴ سال آرامش ندیدنم تا اینا مهمون براشون میاد منه بیچاره باید آواره بشم واقعا خواهرانه میگم واسه زندگی نرو اونجا از من ب همه وصیت
2706