2733
2734
سلام. خوبید؟دوستان من باردارم. ماه سومم تازه شروع شده. انکار بدنم تغییر کرده. قبل بارداریم اضافه وزن داشتم. بارداریم یه دفه ای شد. الان ٨٨کیلوم. انکاری از الان شکمم زده بیرون و باسنم بزرک شده. افسرده شدم. بد هیکل شدم. قبلش تبل بودم. زشت نبود اندامم. فقط بهلو داشتم. الان هر شب حسابی بخاطر وزنم اشک میریزم. کیا مث من بودن؟اصن دوس ندارم خودمو ببینم. شوهرمم متوجه تغییراتم شده😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چطور دلت میاد نی نی ات رو فراموش کنی و به اندامت فکر کنی گریه هاوناراحتی تو به نی نی ات منتقل میشه فدای یه تار موی نی نی ات دیگه نمیتونی که الان رژیم بگیری.الان فقط میتونی نشاسته هارو به حداقل برسونی ومقوی بخوری انشالله بعداز زایمانت وتو شیردهی کم میکنی درثانی این انرژی منفی ات رو به شوهرت هم انتقال نده برعکس کلی از خودت تعریف کن وجود نی نی رو براش پررنگ کن هرچی تو همش تکرار کنی برا شوهرت هم میشه ملکه ذهن.
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
دختر خاله من موقع زایمانش شد ۱۰۵کیلو الان که بچش یکسالشه چیزی حدود ۳۰کیلو کم کرده با کمک دکتر تغذیه خیلی هم عالی شده پس از الان نرو تو فاز غم.پزشک من هروقت یه خانوم تپل همچین حرفی میزنه عصبانی میشه ومیگه کفرنعمت نگوووووو انشالله بعداز زایمانت لاغر میکنی الان فقط به جنینت فکر کن
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2738
خب برو پیش دکتر تغذیه یه رژیم بارداری بگیر که هم تغذیه بارداریت درست بشه هم وزنت کنترل بشه... دکتر فرشچی خوبه تو میرداماده مطبش... سایت هم داره. افسردگی نداره که دختر جان
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است