2737
2734
دوستان حتما برا همه چیش اومده از غذاهای تکراری خسته شدین اینجا هر کی غذاهای جدید و خوشمزه محلی یا مدرن یا من دراوردی!بلده بیاد به بقیه یاد بده تا از تجربه های هم استفاده کنیم
یچیزی هست من میدرستم همه دوسدارن مرغومیپزم ریش ری میکنم بعدپیازداغ میکنم مرغاروتفت میدم بعدسیب زمینیای نگینی ک ازقبل سرخ کردموبهش میزنم دوسداشتین فلفل دلمه ای هم بریزید اخرم روش پنیرپیتزامیریزم
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
من چون طعم بوقلمون رو دوس ندارم اینجوری درست میکنم. گوشت بوقلمون رو مربع های کوچولو خیلی ریز با قیچی برش بزنید بعد تو روغن کم و حرارت کم با پیاز سرخش کنید فلفل دلمه رنگی, قارچ رو اضاقه کنید , اگه هم نداشتین عیب نداره نریزید بعد یه کوچولو پودر لیمو عمونی بریزید و زرشک رو اضافه کنید. سیب زمینی هم جدا سرخ کنید نگینی و غذا رو با سیب زمینی تزیین کنید. دیگه ادویه.نمک و فلفل و زردچوبه هم هرچی دوس داشتین خودتون به بوقلمون بزنید. جای بوقلمون میتونید مرغ استفاده کنید. نوش جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به ترکیب بالا قارچ خورد شده و سرخ شده، سس مایونز و ابلیمو اویشن اضافه کن، البته پینیر و سیب زمینیو حذف کن عالی میشه، فقط اخرش روش خلال سیب زمینی بریز ، نوش جان
خوشمزه ترین خوراکی دنیا لپای پسر منه
2731
اسفناج و هویج ابپز.نگینی و چندتا قارچ برش زده نازک رو با فلفل سیاه و تخم مرغ ویه کوچولو ارد و زردچوبه و یه حبه سیر رنده و یه پیاز رنده بهم بزنید و روغن رو بریزید تو ماهیتابه نچسب مواد رو بریزید روش سر ماهیتابه رو بزارید و صبر کنید تا بپزه اگه اسفناج نداشتین از یه سبزی دیگه استفاده کنید
سلام لطفا تاپیک و نترکون میزارم جز علاقه مندی ها تا بعدا استفاده کنم مرسی
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2738
منم گذتشتم جز علاقمندیام
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢