2733
2739
عنوان

خونواده مهمه؟

30 بازدید | 29 پست
دوستان یه سوال داشتم... راستش خیلی گیجم...انگار هنوز مسیرم رو انتخاب نکردم نمیدونم!چقدر دیگران باید مهم باشن! مادر من آدمی هست که شدیدا کاریکاتوری بزرگ شده!!! یعنی به نظرم انگار تو خونوادشون اصلا تربیت آداب اجتماعی هیچی مهم نبوده!فقط تحصیل اونم یه رشته بالا اونم دانشگاه دولتی کلا معیارشون برا اینکه دیگران رو آدم حساب کنن همین بوده! خب همشون این معیار رو دارن!!!مامانم خاله هام ولی باور کنید شدیدا تو روابط اجتماعی میلنگن! فک کن خانم دکتر شده تو یه دانشگاه فلان!!!تو کل زندگیش همینو فقط داره!!! حتی سعی نکردن تو اون دانشگاه هم چیزی یاد بگیرن از آداب!!! تو سن پنجاه سالگی من باید سعی کنم به مامانم غیر مستقیم یاد بدم سر سفره با دهان پر حرف نزنه .... خلاصه مطلب اصلا حالم با مامانم خوب نیست البته ایشون با دیگران اخلاق دارن با خودمون نه!!! واقعا فکر میکنم بابام صبر ایوب داره!!! خلاصه اینکه وقتی با مامانم هستم خیلی بی اعصاب میشم!از حرفاش از کاراش از بی عدالتی هاش و.... رو هیچی تمرکز ندارم ولی خب... آدم به خونوادش نیاز داره!!! من هم شدیدا احساساتی هستم...
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
مشکلت با شوهرت سر محل زندگی و اینا حل شد؟؟ ببخشید سوال بی مورد پرسیدم آخه دیدم نیستی چندوقت
کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب... تصمیم گرفتم تمرکزم رو بذارم رو چیزهای دیگه!! رو خوب بودن رو زندگی کردن رو همسرم و آیندم!!! وقتی پیش مادرم باشم اونقدر حس منفی میگیرم که نمیتونم رو چیزای دیگه تمرکز کنم... حالام خیلی بد میشه تا چند مدت.... چقدر کارم درسته بیخیالش بشم!! بعید میدونم کمبود منو حس کنه خیلی!!!اینجور آدمی نیست دور و برش هم آدم زیاده!!!! بچه های خواهر برادراش.... روابطم خیلی محدود بشه!!!!
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
مامان شیدا هنوز توی مرحله تشخیص و انتخاب هستیم! جفتمون داریم رو خودمون کار میکنیم بعد باهم تصمیم بگیریم
گفتم که یعنی چی! یعنی فقط رو یه قضیه مانور دادن خونوادشون! نه همه ی جنبه های مهم زندگی! فقط روی تحصیل.... و بهترین رشته.... اصلا مهم نبوده براشون آداب اجتماعی و اخلاقی یاد بگیرن! همشون همین مشکل رو دارن! خاله هام دایی هام!!! همشون تحصیل کرده ولی یه ذره آداب درست بلد نیستن... همش آدم حرص میخوره!!! شوهرای همشون مراعاتشون رو میکنن!آدم متوجه میشه.... زن دایی هام... خیلی عذاب میکشن.... اون سری میگفتن ما تو تربیت دوبارشون خیلی تلاش کردیم ولی نشد... روابط شون کلا سرده.... اینا همه مثل همن
2706