2410
2553
مهمون داشتیم فامیلای شوهرم سفره پهن بود من بچه رو برده بودم حمام تو اتاق کنارش نشسته بودم گفتم شما بخورید بعد من میام اونام اصرار بیا بچه نشسته بود من ولش کردم برم روروئکشو بیارم بزارمش توش برم سر سفره خورد زمین ضعف کرد جلو پدرشوهرم اینا.وای دلم آتیش گرفت اعصابم خورد شد اصلا دیکه حوصله مهمونامو ندارم اه خسته شدم ازشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اشکال نداره عزیزم طوری نشده که اونام مقصر نیستن که بنده خداها ناراحت بودن تو سر سفره نیستی نمیخاستن اینجوری شه
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2714
وااای ای جانم طفلی عیبی نداره دیگه اتفاقه میفته خودتو سرزنش نکن ولی بیشتر مراقبش باش
من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
عزیزم خودتو ناراحت نکن اونام میرن دیگه بچه تم که خدارو شکر طوریش نشده بیخیال خوش باش
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻