2733
2739
بچه ها فرق شکم بند با کمربند چیه؟؟/// من دیسک کمر دارم الانم 28 هفته هستم سرپا می ایستم یا بیرون میرم کمردر میگیرم دکتر گفت میتونی کمربند ببندی..ولی تو داروخونه ها شکم بند دارن ومیگن باید اینو بگیرم...منم گفتم شکم بند و کمربند مثل هم هستن گفتن اره..حالا نمیدونم اینا فرقی دارن؟ دوم اینکه چه وقتایی ببندم؟ضرر نداره واسه نی نی؟ تا چن ساعت هم میتونم ببندم؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
یه سرچ بکنی شکلهای مختلف شکم بند یا کمربند رو نشون میده مثلا خود من به خاطر شلی شکمم در بارداری باید شکم بند میبستم طوریکه تا بالای نافم رو میپوشوند شکم بند پاک سمن گرفتم تو نت عکسش هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه درست متوجه نمیشم... اونا که یه نوار بالای شکم هم دارن علاوه بر نوار زیر شکم ..اونا کمربند هستن؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
2731
2738
مامای من گفت گن بارداری منم وقتی بخوام برم بیرون یا تو خونه زمان طولانی کار داشته باشم میبندم بند روی شکم هم داره مارکش FM هست مامام گفت خیلی خوبه شبو روز استفاده کن جز وقتی میخوابی من بیشتر موقع پیاده روی میبندم یا وقتی احساس میکنم درد کشاله ران دارم تو خونه میبندم و اینکه خوبه به نظرم فقط هوا گرمه من پیاده‌روی رو میندازم شبا چون باز با گن خیلی سخته تو روز بیرون بری