2733
2734
و چه چیزایی باید واسه خودمو نینی بردارم.یکی از دوستام دیروز میگفت واسه بیمارستان نینی لباس دکمه دار بردار چون ممکنه موقع پوشوندن اذیتش کنن و از این حرفا. نظرتون چیه؟
هست جون بستگی به بیمارستانت داره من سر دخترم چون پروسه زایمانم یهویی شد هیچی برنداشته بودم و فقط خودم با لباس بیرون رفتم با همون لباسم برگشتم و بیمارستان همه چی رو میداد ... من بیمارستان پارسیان بودم
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
از هفته 35 آماده کن...من هفته 39 تازه امروز ساک خودمو بستم البته مال نی نی رو قبلا بسته بودم...لباس دکمه دار حتما یکی بزار ...دو دست لباس وکلاه و پوشک و پوار بینی و تب سنج یه پستونک و شیشه شیر کوچیک هم بزاری ضرر نمیکنی حوله هم حتما بزار
خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از ٣٤، ٣٥ هفته ساکت آماده باشه. اصولا بیمارستانها برای نوزاد لباس و تجهیزات کامل میدهند و چیزی لازم نیست. ولی برای خودت لباس راحت برای خروج از بیمارستان با توجه به جای بخیه ها. شونه و برس و لوازم آرایش. آزمایش و سونو و ... را بزار که یادت نره. دوربین هم بزار شاید هول هولی بشه یادت بره بعدا. حوله بردار.
2738
من نی نی سایت دیدم همه کامل برداشتن شاید بیمارستان لیست رو نده مثلا لباس که نمیده...حتی دو تا کلاه گذاشتم گفتم شاید یکیش کثیف بشه
خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
2706