2733
2739
پسرم دو ماهشه بعنوان کمکی روزی ٩٠ سی سی ببلاک کامفورت میدم که ضد نفخم هست، حالا میخام بدونم چه شیر خشکی بدم که هم نفخ نکنه هم خیلی خوب وزن بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم من هستم پسرمم کلا شیر خشکی بود من از اول با مشورت بهترین دکتر بهش آپتامیل دادم فوق العاده وزن گرفت و راضی بودم هم حرف زدن هم دندون دراوردن هم راه رفتن و نشستن هم هوشش هم بهتر از بقیه بود
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2738
مرسی شیده جون، واسه نفخش مشکل نداره، من شیرم خوبه بچه با شیر خودم توی دو ماه سه کیلو اضافه کرد، واسه نفخش دکتر گفت ببلاک کانفورت بده ولی خب طعم و بوش خیلی بده و بزور میخوره
بلاک هم خوبه ولی آپتامیل چیز دیگه ای بود حتی یادمه پیارسال تو تحریم ها فقط اون نبود که گفتن بسته بندی ش کلا اون وره و نیست به نظرم عالی بود ولی یه شیر خشک هم شنیدم نیدو عسلی نستله اونو واسه وزن گیری شنیدم فقط دوتاش و از یه داروخونه معروف و خوب بپرس دکترم نمیخواد بین آپتامیل و نیدو بگو بهت پیشنهاد بده البته نیدو رو میتونی بعد بدی و الان از آپتامیل شروع کنی فکر نکنم مشکل ایجاد کنه
ببین پسر من یهو اضافه کرد مثلا تا 6ماهگی که شید خور بود خوب بود به غذا افتادن و دندونش باهم شد بد غذا شد و مریض 9ماهگی وزن کم کرد ولی دو سه ماهه رسوندمش البته خیلی پدرم دراومد ولی با دسر بعد غذا و معجون و مغز و موز و دنت و ژله و خلاصه انواع دسرها و میوه ها و سوپ ماهیچه بالا بردمش
2706