2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی ؟ یعنی زنگ نزد بهتون؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ترافیک بو دیررسیدیم خلاصه تا ١٠ونیم یه شام سبک خوردیم که برگردیم ٩بهش زنگ زدم خاموش بود،١٠ونیم که واقعا ترسیده بودم دیدم خیلی دیرشده زنگ زدم دیدم مشغوله!!!!باز زدم ازادشدبرداشت!!!گفتم اس ام اسم نیومد که من زنگ زدم؟؟؟گفت چرا گفتم الان میام خونه دیگه،فلانی زنگ زدسریع،تاگوشیم روشن شد!
2738
خخخ دلت میخاد غررر میزد و اعصابتو بهم میریخت؟؟بیخیال بابا من از خدامه کاری به کارم نداشته باشن و هرجور دوس دارم رفتارکنم
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
بچه ها تواین سه چهارساعت اصلا زنگ نزدببینه من برگشتم برنگشتم گفت بخداخیلی کارم زیادبود تازه دارم راه میفتم برم خونه خیلیییییییی دلم شکست خیلیییی ناراحت شدم
دنبال دردسری؟
بهتر بابا
حالا خوب بود زنگ میزد اعصابتو خورد میکرد ؟
ما خانما معلوم نیست فازمون چیه خخخ
گیر میدن بهمون میگیم چرا گیر دادن
گیر نمیدن بهمون میگیم چرا گیر ندادن براش مهم نیستیم
ای بابا ول کن دختر
بهت اعتماد داره که حرفی نمیزنه
2706