2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تشریف ببر آی وی اف کن پسر میخوام پسر میخوام😑😑 اه 😆😆آخیش
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من بچه میخوام. پسر دختر چه فرقی داره آخه😕 خدا چرا گزینشی عمل میکنه به بعضیا جواب میده با آپشن دلخواه به بعضی ها هم میگه بشین سر جات
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
الان همه میگن لبنیات نخور ولی من خودم بیشتر از هرکسی لبنیات میخوردم،روزی چند لیوان دوغ محلی صبا شیر محلی،سر سفرمونم هر وعده ماست بود ولی الان نی نیه تو دلم پسره،،،،برا همینه ک میگم فقط خداست ک صلاح میدونه ب کی چ جنسیو بده
2738
اول از همه از خدا بخواه بعد هم تا سه ماه لب به لبنیات نزن و با جوش شیرین قبل اقدام خودتو شست و شو بده
خدایا امیدم تویی... خداجونم امیرعلی کوچولومو در پناه خودت سالم نگهدار ... 🙏
من کسى و مى شناسم همه این مسائلى که مى گن قبلش رعایت کنید و رعایت کرده و با کیت تخمک گذارى دقیقا اقدام کرده و الان یه دختر ٧ ساله داره و یه دختر یه ماهه . همه چیز دست خداست و این چیزا همش احتماله و صد در صد نیست .
تا خدا دارم . نبی دارم . علی دارم چه غم دارم ؟؟
2706