2737
2739
چمران هزینه ش دو و نیم ،جواهری یک و ششصد ،بیمه نیستم ،میخوام یه بیمارستان خوب برم ولی بیشتر از اینم پولم نمیرسه :-(
کسی که خودش را اصلاح نمیکند چگونه دیگری را اصلاح میکند امام علی علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستگی داره کجا زایمان کنی تا رایگان باشه خانم پسر خاله من یکی از شهرستانهای شیراز زایمان کردن مجانی که بوده هیچ یک ساک پر لباس برای لحظه تولد هم به نی نیش داده بودن خخخخ
هیچ وقت به خدا نگویید من یک مشکل بزرگ دارم ،به مشکلتان بگویید من یک خدای بزرگ دارم**
اگه میخوای طبیعی زایمان کنی برو بیمارستانهایی که رایگان هستند مثل اکبرآبادی سمت مولویه یا بیمارستان اگه اشتباه نکنم سیدالشهدا طرف بازار خیلی جاها هستن بیمارستان سپیر هم هست
تا آمدنت روزی هزار بار روحم را میتکانم از هر چه غبار تنها به حرمت قدمهای کوچک تو ...
2738
عزیزم بیمارستان چمران نوبنیاد اگه میگی خیلی عالیه من مامانم و بابام هردوتا اونجا عمل کردن دکتر مامانم واسه جراحیش فرهمند بود خیلی خوب عمل کرده بود من از چمران راضیم
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بیمارستانای دولتی خیلی شلوغن و اکثرن اموزشی ،میترسم برم اونجا،جواهری هم اموزشیه نمیدونم چطوره
کسی که خودش را اصلاح نمیکند چگونه دیگری را اصلاح میکند امام علی علیه السلام
2706