2733
2739
هفته ى ١٧ ام. جنینم بلا استثنا با صداى اذان و به محض شنین الله اکبر تکون میخوره. با قرآن سوره ى حمد هم این طور میشه ولى بقیه ى قرآن نه. خدا کنه به حق همین اذان سالم باشه. براش دعا کنید
الهی بگردم ایشالا صحیح و سالم بیاد بغلت
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش می آمدی تا به بی قراری هایم پایان می دادی، تو نمی دانی من چه می کشم، روز به روز انتظار و دلهره...بیا تا دستانت را لمس کنم، تو را ببوسم، تو را ببویم، از خود بی خود می شوم وقتی با تو به رویا می روم... شیرین است، حتی خیالت... بیا تا مادر شوم!
2738
عزیزم الهی خدا حفظش کنه کاش مال منم الان تو ولم وووول میخورد امروز صبح از خواب که پا شدم احساس کردم یه گنجیشک تو دلم نوک میزنه اشاید توهم بوده اما احساسش کردم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خیلی حس باحالیه خدایا همه نینی های تو دلی رو خودت مراقبشون باش و صحیح و سالم بیارشون بغل مامانشون دامن همه منتظرا رو هم سبز کن خدایا هیچ زنی رو اینطوری امتحان نکن
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706