2737
2734
سلام دوستان عزیز خواهشا اونایی که رفتن بانکوک و پوکت و پاتایا لطفا راهنمایم کنند. 1- جاهای دیدنی 2- غذاهای که به ذایقه ما نزدیکتره 3- خرید ممنون می شم خاطره های خوب سفرتون برام بگین و از تجربه های خوبتون استفاده کنم
به نظر من پاتایا نرو پوکت بهتره
برای خرید هم بانکوک
برای جاهای دیدنی هم داخل هتل میتونی با راهنمایی تورلیدرتون جاهایی که دوست داری بری رو رزرو کنی هم توی خیابونها دکه هایی هست که بلیط جاهای دیدنی رو میفروشن
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد غذاها اگه غذاهای دریایی دوست داشته باشی مشکل نداری ولی من کلا از غذاهاشون بدم میامد یه بوی خاصی میدادن ما بیشتر فست فود میخوردیم و رستوران عربها یا ایرانی ها میرفتیم
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2731
پوکت هتل میلنیوم ریزورت بودیم که خوب بود با دسترسی عالی از لابی هتل در داشت به بهترین مرکز خرید پوکت با خیابون پاتونگ سه دقیقه پیاده فاصله داشت
بانکوک هم هتل: Centara Grand at CentralWorld
بودیم که باز از نظر موقعیت عالی بود تمام مراکز خرید دوروبر هتل بود خود هتل هم از هتل های ٥ستاره تاپ بود امیدوارم این اطلاعات کمکت کرده باشه فقط پاتایا اصلا نرو یا پوکت یا سامویی برو
غذاهاشون به ذاىقه ما نمیخوره باید از مکدونالد kfcاستفاده کنی البته ما غذاى اماده کنسروى برده بودیم که خانه دارى هتل برامون گرم میکرد وبا سرویس میاورد داخل اطاق ،بانکوک براى خرید عالیه ازلیدرتون ادرس بگیر و مرکز خرید صنایع دستى که اسمش جى جى هست حتما برو یک یا دو روز در هفته برقراره از لیدر سوال کن امیدوارم خیلى بهت خوش بگذره
2738
2706