2737
2734
عنوان

هفته37ام و تو20روز3کیلو اضافه کردم

21 بازدید | 20 پست
از بهداشت بهم نامه ارجاع به پزشک دادن و گفته زیاد اضافه کردی در ضمن ورم شدید توی دست و پاهام دارم. فشارخونم نرماله و آزمایش ادارام هم سالم بود. لازمه برم دکتر؟خطرناکه به نظرتون یا طبیعیه؟؟
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
منم تقریبا هفته سی و هفتم ورم کم دارم عزیزم برنج،ماکارونی،سیب زمینی اونا نخور
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگرانم جواب بدین
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
2728
مسمومیت حاملگی نباشه؟لازمه برم پیش دکترم؟آخه بهم گفت تا دوهفته دیگه لازم نیست برم مطب
2738
بچه ها میدونید اگه آخرین تاریخ پریودم ۱٨آبان باشه الان باید چند هفته ایی باشم با اجازه صاحب تاپیک
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
بهداشت همیشه آدمومیترسونه.منم هفته ی سی هستم فشارم نرمالهولی ورم میکنم دکترم گفت ورم توی بارداری طبیعیه.مگراینکه فشاربالاباشه یاپروتئین دفع کنی.ولی خوبه ی آزمایش ادرار24ساعته بدی.
خدابامن است...
من15 آبان بودم الان 37هفته ام تموم شده
خودم که بیخیال بودم مامای بهداشت نگرانم کرده... یکی هم ورم بدنم رو دید بهم گفت برو دکتر شاید بچتو زودتر بگیره آخه رو ورم جنین تاثیر داره.این حقیقت داره ؟؟؟؟؟
2706