2737
2734
اره مگه میشه نداشته باشیم، شیراز که دوتا داره شبی سی تومن میگیره حدودا شما کدوم شهری
عاقبت در یک شب از شبهای دور                     ❣کودک من پا به دنیا می نهد ❣آن زمان بر من خدای مهربان                          ❣نام شورانگیز مادر می نهد ❣ان زمان طفل قشنگم بی خیال                          ❣در میان بسترش خوابیده است ❣بوی او چون عطر پاک یاس ها                       ❣در مشام جان من پیچیده است ❣ان زمان دیگر وجودم مو به مو                      ❣بسته با هستی طفلم می شود ❣ان زمان در هر رگ من جای خون                   ❣مهر او در تار و پودم  می شود  ❣می فشارم پیکرش را در برم                          ❣گویمش چشمان خود را باز کن  ❣همچو عشق پاک من جاوید باش                     ❣در کنارم زندگی اغاز کن   ❣میگشاید نور چشمم دیدگان                            ❣بوسه ها از مهر بر رویش زنم ❣گویمش اهسته ای طفل عزیز                        ❣می پرستم من تو را مادر منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706