2726
سلام دخترم چهار سالشه. جدیدا مهد کودک مناسبی پیدا کردم که مربی های خوبی داره اما دخترم این مدلیه که موقع رفتن تردید میکنه ولی اگر بره دیگه بیرون نمیاد. هر روز صبح برنامه بردن و گذاشتنش رو دارم که من یا مادر شوهرم رو نگه میداره و اگر ما اونجا باشیم کلاساشو نمیره. چطوری به مهد علاقمندش کنم که با جون و دل بره؟
سلام مهد دختر من اینجوری بود روز اول نیم ساعت روز دوم یک و نیم ساعت روز سوم سه ساعت روز چهارم دیگه کامل موند الان هم عاشق مهدشه. روز اول و دوم تو حیاط موندم از روز سوم رفتم بیرون. موقعی که دست مربی اش روز میگیره خیلی سریع و محکم بهش میگفتم روز خوبی داشته باشی زود میام دنبالت و بدون مکث و تردید میرفتم. تو خونه هم همیشه میگم خوش به حالت که میری مهد میشه منو هم ببری ؟ میگه نه مال خودمه.
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش فرصت بده تا با محیط آشنا بشه و عادت کنه. یه هدیه، چیزی که دوست داره بخر،دور از چشم دخترت، یواشکی بده به مربیش.که مربی اون هدیه رو از طرف خودش بده به دخترت
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2728
ممنونم که نظر دادین دو هفته هست دارم میبرمش با اینکه دوست داره و به مربی اش هم علاقمنده از من جدا نمیشه و گریه میکنه. اگر تنها باشه خوب بازی میکنه و میمونه اما نمیشه راحت ازش جدا شد. باز هم کسی نظری داره؟