2737
2734
اولا تو سونو وزنو نمیشه دقیق گفت دوما خیلی خوبه ..و هنوز شما وقت داری سوما که مهمتره وزن جنین تو هفته های اخر زیاد میشه هفته ای 150 الی 200 گرم که اگه خور به تغذیت برسی 2 کیلو دیگه هم بیشتر میشه یعنی 3600 که عالیه عالی
الحمدلله رب العالمین ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره نرماله
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2731
واسه من سی هفته ١/٥٧٠ بود دکتر گفت نرماله
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
بچه ها پس چرا دکتر من سونو نداده من وزنشو نمیدونم از غربال دوم سونو ننوشته گفت 34 هفته.
من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2738
امونا جان بعضی دکترها برا سی هفتگی که همون هفت ماهگی هست سونو نمینویسن..من ودخترعموهام باهم بارداریم ودکترامون فرق میکنن دکتر من نوشت ولی مال اونها نه
برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید