2703
2553
عنوان

کمک کنین (ترشحات پنیری واژن)

112115 بازدید | 20 پست
سلام دوستان.من از دیروز تا حالا متوجه شدم که ترشحات پنیری تو قسمت واژن دارم که بیبو هستن و درضمن خارش و سوزش ادرار شدم،الان نگاه کردم دیدم واسه درمانش گفت باید از پماد واژینال کلوتریمازول 1% باید استفاده کرد

آیا کسی‌ تا حالا از این دارو استفاده کرده

من چون ایران نیستم می خواستم اگه می‌شه خودم این دارو رو بگیرم و استفاده کنم
آره. عزیزم. 7 شب موقع خواب استفاده کن. توی این مدت هم نزدیکی نداشته باش. ایشالله که زودی خوب میشی. باردار که نیستی؟ اگه هستی با دکترت مشورت کن
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
در کنار استفاده از این پماد بهتره نسبت یک به چهار سرکه سفید رو با آب جوشیده ولرم مخلوط کنی و خودتو دائم با این محلول بشوری. خیلی کمک کننده اس.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2714
عزیزم از اون پماد 1 درصد برای داخل وبرای خارش و بهبودی کامل هم از بتامتازون وکلوتریمازول 0/5 درصد که به اندازه 2 تا بند انگشت باید با هم مخلوط کنی و با دستمال به بیرون واژن بزنی تا سریع از بین بره .
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
ماست زیاد بخور و لباس زیرتو خشک نگه دار و مرتب تعویضش کن ازپماد استفاده کن بهت قول میدم خشک خشک بشی اگر سوزش ادرار داری برو آزمایش ادرار بده که خدای نکرده عفونت نباشه که همون هم با قرص حل میشه نگران نباش امیدت به خدا باشه..
سلام من مجردم و حدوداً دو ماهى میشه که خارش شدید دارم و ترشحاتم زیاد شده و اغلب به شکل پنیرى مدتى با آب نمک شستشو میدادم ولى بعد از اینکه شستشو رو قطع کردم دوباره خارشم شروع شد میخواستم بپرسم بدونه مراجعه به پزشک میتونم بهبود پیدا کنم؟ چجورى؟
سلام بچه ها من تازه عضو شدم.تزخم دهانه رحم داشتم خوب شد.عفونتم دارم.ته واژنم خیلی میسوزه .آمپول جنتامایسین هر 12 ساعت یکی میزنم.با مترونیندازول و داکسی سایکلین هم میخورم.از دیروز گلوله گلوله ترشحات پنیری سفید رنگ با خارش خیلی کم ازم میاد.کلی ترسیدم.
2706