2737
2734
من هماتوم خفیف دارم الان دقیقا 12روزه که استراحت مطلقم و شیاف سیکلوژست یکی صبح یکی شب استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا خونربزیم تموم نمیشه البته زیاد نیستا ولی بیشتر میرم دستشویی متوجه میشم بعضی وقتا خون تیره و قهوه ای میشه بعضی وقتا خون تازه کسی میدونه دلیلش چیه کمکم کنه از نگرانی در بیام.یادم رفت بگم هفته هشتم بارداری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شیافتواستفاده کن هیچی نمیشه...خونه تازه زیادمیادازت؟نزارشکمت زیلدگرم بشه...بااب ولرم حموم کن همیشه
خدایا شکرت بلاخره منم مادرشدم خودت مواظبه من وهمه دوستای نینی سایتیم باش
تیلار جون همش دراز کشیدم در حال استراحتم و کلا عادت دارم توالت فرنگی استفاده میکنم.ولی کلا سوالم این بود که یکی دو روز خون تیره ازم خارج میشه دوباره خون قرمز و تازه همین نگرانم کرده میخوام بدونم کسی میدونه دلیلش چیه
2738
سمیرا جون مال من الان یک هفته ای هست که اینجوری هی رنگ خون تیره و روشن میشه.شنیدم که خون تیره نشانه دفع شدن هماتوم هست ولی خون قرمز رو نمیدونم به خاطر همین نگرانم
2706