2703
2553
ادامه ی اقدامی های تیرماه 95 ********************************************* بسم الله الرحمن الرحیم * استَغِرُوا رَبِّکُم اِنَّهُ کانَ غفّارا یُرسَلُ السّماءُ عَلَیکُم مِدرارا وَ یُمِدُّکُم بِاَموالٍ وَ بَنینَ وَ یَجعَلُ لَکُم جَنّاتٍ وَ یَجعَلُ لَکُم اَنهارا* **وَزَکَرِیَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَوَهَبْنَا لَهُ یَحْیَى وَأَصْلَحْنَا لَهُ زَوْجَهُ إِنَّهُمْ کَانُوا یُسَارِعُونَ فِی الْخَیْرَاتِ وَیَدْعُونَنَا رَغَبًا وَرَهَبًا وَکَانُوا لَنَا خَاشِعِینَ** اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم **************************************************** انشاءالله به لطف و مرحمت خدای مهربونم همگی طعم زیبای مادر بودن رو بچشیم، و خدا ما رو لایق بدونه تا فرزندانی پاک، صالح و سالم رو در وجود خودمون پرورش بدیم و بتونیم جوری تربیتشون کنیم که لایق بندگی خدای مهربونمون باشن خدای عزیزم ما عاشقتیم و همیشه و در هر شرایطی راضی به رضای تو هستیم عزیزم ****************************************************** نماز کامله #جهت #بچه دار شدن: اگر #بچه دار نمی شوید حتما این را انجام دهید اگر هر کاری انجام داده ونتیجه نگرفته اید حتما این را انجام دهید بی شک به نتیجه میرسید انشالله حضرت رسول اکرم (ص)فرموده اگر مردی برایش فرزند نشود وزنی برایش فرزند نشود این #نماز کامله رابخوانندوبااین دعا،دعا کنند خداوند به ایشان فرزند روزی فرماید روز جمعه چهار رکعت نماز پیش از نماز (ظهر) نمایددر هر رکعت هر یک از سوره ی حمد وفلق وناس وتوحید وکافرون و آیه الکرسی(وقدر وشهدالله) راده بار بخواند وبعداز نماز صد بار بگوید اَسْتَغْفِرُاللهَ رَبّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ وصد بار بگوید سُبْحانَ الله والْحَمْدُلِلّهِ وَ لا اِلهَ اِلاّ اللهُ وَاللهُ اَکْبَر وَ لا حَوْلَ وَ لا قُوَّهَ اِلا بِالله الْعَلِیِّ الْعَظیمِ،وبعد یک باردعائی که در صفحه ی۳۲۱ کتاب معراج المومن نوشته شده بخواند آن همه ثواب را به او می دهند وفرزند عطا فرمایند خداوند توفیق دهد :مجمع العلوم ***************************************************** آپلود عکس گفتم اینجا تا مشهد چقدر راه است؟! گفت : آنقدر که بگویی... السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع) دلم هوای تو کرده شه خراسانی .. چه می شود که بیایم حرم به مهمانی...؟ دلم زکثرت زشتی بریده آقاجان... عنایتی که بیایم، تویی که درمانی.... همیشه از حرمت ، بـوی سـیـب مـی آیـد صـدای بـال مـلـائـک ، عـجـیـب مـی آیـد ! سـلـام ! ضـامـن آهـو ، دل شـکـسـتـه ی مـن ، بـه پـای بـوس نـگـاهـت ، غـریـب مـی آیـد طـلـای گـنـبـد تـو ، وعـده گـاه کـفـتـرهـاسـت کـبـوتـر دل مـن ، بـی شـکـیـب مـی آیـد بـرات گـشـتـه بـه قـلـبـم مُـراد خـواهـی داد چـرا کـه نـالـه ی «امّـن یُـجـیـب» مـی آیـد ... دنیا به رویم بسته باشد مهم نیست. . . چون در حرم تو همیشه باز است آقا جان . . . آقا جون متوسل شدیم به خودت ..... هدیه الهیی مون رو از تو میخوایم **************************************************** خدا جونم به امید تو اسم******سن******چند سال ازدواج******اقدام****** موعد بی بی چک مثبت**** مامی بهار.................................................... نی نی گل....28.......4سال.......6ماه........ 5 مرداد آنجل........26...........5سال......2سال........ حلماجونی....26........۴سال..........۲ماه...... شوکا.........27.......4سال.........اولین ماه..........15خرداد مامان ملینا.......26...........3سال.........اولین ماه.......28اردیبهشت دنیز،ایسو...........22.........4سال........10ماه....... (مامان شد.... هورا) تینا.........26.........2/5.......... ...........26اردیبهشت سوزی جون........34............14سال..........3 ماه...........30 مرداد دنیز.....22......4سال.......10ماه بهارک.....25.....3سال......اولین ماه اقدام (مامان شد.... هورا) مریم........27...........1/5سال............ماه اول..........31خرداد مینا خادمی..........23........1سال..........3ماه....... (مامان شد.... هورا) محبوب........۲۶......۴سال.....۲ماه سارا........٣٤........ ٤ سال.............2ماه...........٦ خرداد گلرو..........30................2/5سال............4ماه........... (مامان شد.... هورا) معصوووووم...............28........... .............2ماه.......... مامان سارینا..............30......... ...........ماه اول......... ستاره..........23..........4سال.........6ماه....... مرضیه...........24.............1سال..... گل بانو..............20.........7ماه.......اولین ماه........ طناز.........26........5سال........2ماه....... (مامان شد.... هورا) تینا...........26.........2/5سال.......ماه اول........اردیبهشت (مامان شد.... هورا) ستاره.....26...1سال.....ماه اول....18اردیبهشت (مامان شد.... هورا) شیما.......28..........1/5سال......ماه اول........اردیبهشت (مامان شد.... هورا) لیلا.......19........8ماه.........3ماه........31فروردین نیجو.......29......5سال.......2ماه..... غزاله........28...... 3/3سال........10ماه....... (مامان شد.... هورا) آزی...........32..........3سال........2سال.......25اردیبهشت فرناز......25.......1 سال.......1سقط...... خانوم گلی.....۲۱..... ... ۱۰ ماه..... 25 تیر نگار..........30...........4سال...............2سال..............30اردیبهشت (مامان شد.... هورا) سسلما.........27........5سال...........2/5سال...........فروردین (مامان شد.... هورا) آرنیکا......34........4سال........ماه اول........ (مامان شد.... هورا) زهرا13701364........25..........4سال..........6ماه......اردیبهشت شادی......23.......1سال.....1ماه.... گلسرا.........29.......11سال.........6ماه.......اردیبهشت (مامان شد.... هورا) پریسا......27......6سال....7 ماه.....اردیبهشت شکلات......28.....8سال.....ماه اول اقدام.......فروردین آزی......27.....3سال........1سال.....25فروردین باربی........36..........3سال........1سال...........20فروردین عاطی..........24........2/5سال........اردیبهشت ماه آیه...........25........... ..........11ماه.....فروردین شادی...23......1سال......1ماه حلما....۲۵.....۴سال....۸ ماه.....۲۴ فروردین مامان ریحانه..........26..........5/5سال.......2ماه.....6 شهریور سبزه...........37........ ...........5سال.........19خرداد سمر.......27......1سال.....6ماه.... (مامان شد.... هورا) شیدایی....32...11سال......3ماه... یسنا....28...1/5سال.....2ماه....18 فروردین (مامان شد.... هورا) مهناز....٢٨..... ....٦ماه....١٦فروردین عسل......30... ...2سال....18فروردین (مامان شد.... هورا) لیلا......32..... .....11ماه.....28فروردین ترمه......26......3سال......اولین ماه..... نینی طلایی.....25....3سال........7ماه.......25اسفند (مامان شد.... هورا) ستاره....26.....2.7سال......18ماه......3تیر آیناز......30......14سال......16ماه......20فروردین (مامان شد.... هورا) الهام مامان پارسا......29.... .......5ماه.......18فروردین راحیل.....21....14ماه.....13ماه.......15فروردین رهایی....... 27..... 3سال.......18ماه.......2فروردین مامان مریم......21.....2سال.....10ماه...... ناناز......25.....3سال....3سال......اردیبهشت پریا63.....31........7سال.....1 سال.... 20 مرداد مریم23......32..... 5سال..... (دوبارسقط) 9ماه اقدام....اردیبهشت اولین اقدام غزاله.......28.....3سال......10ماه مریم.......24.....15ماه. ...15ماه..... مونا......23......11ماه.....10ماه..... (مامان شد.... هورا) بارانک .....26......2/5سال.........20ماهه..............27مرداد هدی 64.........30......10 سال.....2ماه......2خرداد (مامان شد.... هورا) شمیم......33...... .......2سال.......18فروردین محبوووووب ...27....5 سال.....6 ماه اقدام .....30 فروردین شبنم.....22......6ماه......1 ماه.....5فروردین بارانا66......28...... ....15ماه........16 خرداد دیانا.........22.........2سال............12ماه...........6فروردین گندم........32..........3/5سال........2ماه.............13خرداد (مامان شد.... هورا) رمینا........21..........1سال...........3ماه..............25 تیر نگارک.........36............................2ماه............ (مامان شد.... هورا) مام زکریا...............8ماه........8ماه........... آینوش..........25.....................................4سال......25خرداد سما.....26.......2سال........2ماه......(سقط در آذر ماه) سازش.......24.....4سال......7ماه......(یک مرده زایی) (مامان شد.... هورا) مگی......29......8سال......1ماه.......13خرداد (مامان شد.... هورا) لیسا........32..................1سال........21خرداد(یک سقط) ترمه.........21.......2سال.....1ماه........15خرداد علیا..........23........10ماه........3 ماه........14مرداد نازگل........26........5سال........1ماه............ (مامان شد.... هورا) نگار..........29........4سال.........3ماه.......... (مامان شد.... هورا) زری.........28........5سال..........1ماه......... 3 تیر(مامان شد.... هورا) نیکان.......29........4سال..........۲ماه......... ۷ مرداد رویا....۲۳ ساله...‌۱/۵ سال... ماه اول...۱۶ مرداد تهمینه بانو.......32.........9سال.........مرداد95..... المیرا94.....28.......8ماه...........1ماه.........30خرداد (مامان شد.... هورا) لیلامامان کیایون.....28.....9سال........5ماه......... کوچولوی ناز........22.......4.5سال.................... پرند...............23..........4سال..........1ماه.......25خرداد سحر.........33............2سال...........3ماه.............. 5 تیر مامان ویدا.....25........6سال.........۶ماه.......۲۶ مرداد...(یک سقط) شیم شیم.....23..........................6ماه.......... گل محبوبه شب....29....5سال........1سال......... بهارک ..... 29 .... 2 ماه ..... 13 تیر (مامان شد.... هورا) یلدا (رازین) ..... 33 سال...... .... ماه اول ...... 8 تیر (بچه دوم) (مامان شد.... هورا) پاستیل نوشابه ای ..... 29 .... 1سال و 3 ماه .... ماه اول (بعد از سقط) ...... 30 تیر نرجس .... 25 .... 3 سال .... 2ماه .... 21 مرداد (یک سقط) مامان نرگس ..... ۲۲ .......2 سال..... 5 ماه .... نامنظم مریم(سرنتی پیتی) .... 28سال.... 4.5 سال ازدواج.... 9 ماه ... موعد 28 تیر مهلا .... ....... 2 ....... 3ماه ....... 22 تیر الناز ...... 24 ...... 2 ...... 1 ماه ....... 4 تیر تاتا ........ 27 ...... 3 سال ...... 1 ماه ..... 20 تیر مامان آرتین ...... 29 ..... ..۹سال..۱۰ ماه ... 29 مرداد(بچه دوم) ترانه ...... 28 .... 4 سال ..... 2 سال ...... 18 تیر سیما .....28.... 2 ماه .... ماه اول ..... آلما........ ۲۵ ..... ۲ سال...... ۱۰ماه..... ۲۰ مرداد الی..... ۲۵ ساله.... ۳ سال ..... ...... ۱۴ تیر .... ( یک سقط) آتی ..... 29 ساله ..... .......14 ماه ...... ستاره ........ 29ساله ..... 4 ماه اقدام ....... 8 مرداد هلنا ..... 27 ساله ..... 2 سال ..... 2 ماه اقدام ..... ملوسک .......۲۷ساله... ۳/۵ سال ..... ۲ ماه .......۱۲ مرداد مریم ....... 27 ساله .... 1/5 ..... 3 ماه .....5 مرداد (مامان شد ... هورا) پریا ...... 29 ساله..... 4 سال ..... 1 ماه ..... جوجو ....... 29 ساله ..... 5/5 سال ...... 2 ماه ......16 مرداد نازگل .... 30 ..... ....... 1 ماه ..... (یک سقط) سودا ...... ....... .....4 ماه اقدام .... 21 تیر مامان آیسا ...... ....... .....4 ماه اقدام ..... 13 تیر بستلدی ...... 27 ساله..... 4 سال .....1 ماه ..... سارا جون ...... ....... ......1 ماه مامان حدیث ..... 26 ساله ..... 4 سال ..... 2 ماه ..۸ مرداد. (بچه دوم) نانی ..... 32 ساله ..... 5 سال .... 5 ماه اقدا م ...... طلا ..... 34 ساله ..... 10 سال .....2 ماه ..... (بچه دوم) هستی .... 22 ساله .... .... 18 ماه .... 1 ماه(بعد از سقط)... 23 مرداد دنیز ....... ۲۸ ساله.... ۵ سال‌...۴ ماه ..... ۵ مرداد (مامان شد ..هورا) مامان سامیار.... ۳۰ ساله...۸ سال ... ۲ ماه .... ۱۷ مرداد آذر .... ۳۷ ساله..... ۷ سال.... ۲ ماه ...... نارمیلا..۲۷ ساله...۴ سال..۱/۳ اقدام...۳مرداد.. زینب .... ۲۲ ساله ....۱سال و ۵ ماه.... ۳ ماه اقدام.... ۶ مرداد مرضی ... ۲۴ ساله... ۱/۵سال .... ۲ ماه اقدام ...۳ مرداد مامان مهلا ... ۱۹ ساله..۹ ماه مزدوج ... ۶ ماه اقدام...۲۲ مرداد فاطمه ...۱۸ ساله... ۱/۲ مزدوج...ماه اول...۵ مرداد مریم جان ... ۲۴ ساله...۳سال...ماه اول... لیلی ...۲۳ ساله...۲ سال... ماه اول (بعد از سقط) ... مهرماه حسنیه ... ۲۵ ساله... .... ۱۰ ماه اقدام ... ۵ مرداد مژگان ... ۲۶ ساله...۱۱ ماه...۸ ماه اقدام...۱۴ مرداد رها .... 26 ساله ... 4 سال .... 6 ماه ..... 5 مرداد هانا .... 23 ساله... 1 سال... 8 ماه .... 15 مرداد الینوش .... 31 ساله .....1 سال و 10 ماه ..... ماه اول ......16 مرداد یسنا .....28 ساله ... 7 سال... ماه اول .... (بچه دوم) 27 مرداد ندا ..... 32 ....14 ماه .... 3 ماه .... 1 مرداد مونا 1388 ..... 29 ساله ... 3سال .... ماه اول (بعد از سقط).... پوپک (مینا) ... 28 ساله .... 3 سال .... ماه اول ..... دنیا .... 33 ساله .... 2 سال .... 1 سال .... ترانه .... 29 ساله .... ...... ...... 16 مرداد مامان الینا (مهسا) .... 27 ساله ..... 5 سال ..... ماه اول (بچه دوم)....23 مرداد تارا ..... 28 ساله .... 2 سال .... 7 ماه ..... فاطیما خانوم .... 22 سال ..... 5 سال .... ماه اول(بچه دوم) .... طراوت ..... 30 ساله ... 3 سال .... ماه اول .... مرداد ماه باران ..... 32 ساله .... 5 سال .... ماه اول (بچه دوم) ..... مرداد ماه رعنا ..... 27 ساله .... 2 سال .... ماه اول .... 10 تیر الهه بانو .... .....2 سال .... ماه اول ...... ستاره .... 29 سال .... ..... 2 ماه .... 22 مرداد ممول .... 32 ساله .... 8سال ... ماه اول ... 5 مرداد الی جون1234 ..... 32 ساله ... 1.5 سال .... ماه اول ..... نی نی دوست .... 24 ساله ... 5 سال .... 3 ماه (بعد از سقط)... 8 مرداد تینا .... 32 ...... 1.2 سال .... ماه اول.... 4 مرداد غزل ..... 27 ساله .... 7 ماه ..... 3 ماه ...... مارال 1396 .... 32 ساله .... 5 سال .... 6 ماه ..... فاطمه.اچ .... 24ساله ...... 5 سال... 2 سال .... نارمیس .... 29 ساله ... 4 سال ... 2 ماه ..... گلبرگ .... ...... ...... 6 ماه ..... بهارخانوم ..... ...... ......6 ماه ..... عاطفه خانم ..... 21 ساله ....... ......... .......16 مرداد فرشته ....32 ساله .....3 سال .... 1 ماه ..... ساهور ...29ساله ...... 5 سال..... 1 ماه (بچه دوم).... 24 مرداد مامان امیرمهدی .... ....... ....... 1 ماه ..... 11 مرداد مهری خانم .... ..... ..... 8 ماه .... 10 مرداد غزاله .... 29 ساله .... ..... 1 ماه (بچه دوم) ..... هانی .... .... 4 سال .... 6 ماه ..... 24 مرداد نازگل .... 31 ساله ... 2 سال .... 2 ماه (دو سقط)... مادوتا (فاطمه) ....22 ساله ..... 1.5 سال... 1 ماه ..... ترگل .... 36 ساله .... 6 سال .... ماه اول ...... دریا .... 32 ساله .... 9 سال ..... 2ماه (بچه دوم)..... 2 شهریور مامان آینده .... 30 ساله ..... 2 سال ..... ماه اول ..... 19 شهریور مارال .... 35 ساله .... 8 سال .... ماه اول (بچه دوم)..... دنیز .... 34 ساله .... 7 سال .... ماه اول .... فاطیما .... 23 ساله .... 4 سال .... ماه اول .... نی نی من .... ...... ...... ...... 22 مرداد عشق مامان ..... 25 ساله ... 6 سال .... 2 ماه ..... فرشته .... رها .... 23 ساله .... 16 ماه ..... 8 ماه ..... سارابانو .... ..... ..... 2 ماه .... مورسانا ..... .....5 سال ..... 3 ماه (دو سقط).... لعیا ..... مامان پارسا .... ..... ...... 7 ماه (بچه دوم )..... دختر شرقی ..... .... ..... 1 ماه (یک سقط)..... لبخند (فاطمه)... 23 ساله ... 1 سال .... ..... 17 شهریور بنی .... 25 ساله .... 1 سال .... 3 ماه ..... ماریا .... 33 ساله ... .... 2 ماه ...... مامی .... 26 ساله .... 7 سال .... 4 ماه ...... پارمیدا .... ..... 6 سال ..... 2 ماه (یک سقط ) .... 6 شهریور دلنواز .... ..... ..... 1 ماه ..... امیلی ...30 ساله.... ..... 1 ماه ..... مهرآسا .... 29 ساله .... 1 سال .... 1 ماه ..... 28 مرداد رونیکا .... 21 ساله .... 4 سال .... 3.5 سال .... 24 شهریور مریم .... 34 ساله ..... ..... 2 ماه ...... مامان بردیا .... 24 ساله .... 2 سال ... 1 ماه ..... غزال .... 31 ساله .... 2 سال .... 8 ماه ..... نگاه .... 21 ساله .... 1.5 سال ... ماه اول .... 14 شهریور نغمه 182 .... 24 ساله .... 2 سال ... 2 ماه ... مامان عشقولی ....25 ساله.... 1 سال ... 7 ماه (یک سقط)...4 مرداد نیل .... 24 ساله ... 2 سال .... 2 ماه ..... **************************************************** تاپیک فروردین 95 بامدیریت دیانا********* نینی طلایی-فاطمه یاس-ایناز-سمر-مونا-سسلما-آرنیکا- *************************************************** تاپیک اردیبهشت 95 بامدیریت دیانا**** محدثه جون-رویل جون-ستاره جون-غزاله جون-تیناجون-مصی جون-گلسراجون-طنازجون-ساراجون-یستاجون-شیماجون *************************************************** تاپیک خرداد 95 با مدیریت رویل***** مامان خانم ، ناهید جون ، عشقم ، رضوان جون ،حنا جون ، سمانه جون ،نگار جون ، فائزه جون ، گلرو جون ،ماری جون ،سارا جون ، هدی 64 *************************************************** تاپیک تیر 95 با مدیریت علیا***** مگی جون ، دنیز جون، نگار جون (متاسفانه فرشته رفت پیش خدا)، زری جون، نازگل جون, باران جون ، انیل جون ، بهارک جون ، رازین جون ، سازش جون، المیرا جون ، گندم جون، عسلی جون، مینا خادمی ***************************************************** تاپیک مرداد ماه 95 با مدیریت علیا ** elie (الهام ) جون ، مریم جون ، دنیز (Deniz) جون ، مامان حدیث جون ، هلنا جون (متاسفانه فرشته رفت پیش خدا) ، زهرا سادات جون ، ملوسک جون ، مامان امیرمهدی جون (متاسفانه فرشته رفت پیش خدا)، مامان عشقولی جون، ساهور جون **************************************************** تاپیک شهریور ماه با مدیریت علیا ** اسم مامانای شهریور : هرکی یادشه کاملش کنه تا لیست رو کامل کنم ۱. امیلی ۳. ممول ۴. مینا جون ۵. نیکان ۶. لبخند ۷ . الینوش ۸ . مارال ۹. لیلی ۱۰. عاطی ۱۱. ساراجون ۱۲. مامان الینا ۱۳. جوجو ۱۴. مامان ریحانه 15 . عشق مامان 16 . الهه بانو کسایی که هفته بعد مامان میشن : ۱. مرضیه ۲. رویا ۳. ریتا ۴. نانی ۵. مامان بردیا ۶. معصومه ۷. دخترشرقی ۸. مژگان 9. فاطمه سادات *********$$$$ مامانای این ماه $$$$$********** خدا رو شکر الی (الهام ) جون مامان شد..... خدا رو شکر مریم جون مامان شد ...... خدا رو شکر دنیز جون مامان شد...... خدا رو شکر مامان حدیث (نرجس) جون مامان شد ..... خدا رو شکر هلنا جون مامان شد ..... (متاسفانه فرشته رفت پیش خدا) خدا رو شکر زهرا سادات جون مامان شد ..... خدا رو شکر ملوسک جون مامان شد ...... خدا رو شکر مامان امیرمهدی جون مامان شد ..... (متاسفانه فرشته رفت پیش خدا) ****************************************************** از بچه های قبلی که تاپیک رو اداره میکردن تشکر میکنم : مینا مامان عزیزم، فری جونم، سمیرا جونم، مهتا جونم، ماریای عزیزم، الهه نازم ، ترنم مهربونم ،شیوای عزیزم و ففر جان،نرگس جون،الناز جون ،محدثه جون،دیانا جون
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
علیا جان منو جا انداختی من توخرداد بنویس مامان شدم قربونت
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی باشه هدی جون ..... اصلاح شد گلم
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
2456
مرسی عزیز دلم
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
عزیزم همین مونا 23 ساله هستی شما ؟ که اطلاعاتت هست؟ یا اگه نیسیتی لطفا اطلاعاتتو بهم بگو وارد کنم عزیزم چند ساله ، چند وقت مزدوج، و موعد پری بعدیت
بسلامتی و دل خوش باشه فینگیلی جون .. انشاله صحیح و سالم بغل بگیریش
2714
رها جان خوش اومدی انشاله که این ماه مامان شدی... التماس دعا اگه میخوای تو همین تاپیک فعالیت کنی و با بچه ها آشنا شی من اسمتو وارد کنم گلم؟
پس سن و اینکه چند وقته مزدوجی رو هم میگی؟ موعدت دقیقا کی هستش؟
پس یعنی موعد بعدیت میشه 5 مرداد؟
2706