2726
عنوان

خونریزی در بارداری بر اثر هماتوم

245 بازدید | 3 پست
سلام دوستان من هفته ۴ ام بارداریم هست .۱ هفته بود ک جنین دیده نمیشد ولی دیروز با سونگرافی واژینال تشخیص دادن که هفته ۴ ام هست و ۲×۴ ml هماتوم دارم .دکترم برام آمپول و شیاف پروژسترون تجویز کرد .ولی من الان خونریزیم شدید شده .مثل پریود در روزای عادی .کسی هست که اینجوری بشه؟؟؟کمکم کنید😔😔😔😔
سلام عزیزم انشاالله که خداوند خودش حافظ نی نیت باشه. من هفته نه بارداری خونریزی بسیار شدیدی کردم به طوری که کف دستشویی پر از خون شد و حتی به اندازه کف دست لخته دفع کردم. وقتی رفتم سونرافی قلب بچه می زد اما هماتوم داشتم و دکتر سونوگراف به همسرم گفت اگه می خوای بمونه باید ببندیش به تخت تا دوهفته.... البته شیاف هم از قبلش استفاده می کردم چون سابقه ی یه سقطم داشتم... خلاصه من تا آخر بارداری با ترس و لرز فعالیتمو بسیار محدود کردم و خدا رو شکر پسر سالم متولد شد. می خوام بگم همه چیز دست خداست. انشاالله که خودش حفظ می کنه وگرنه با اون خونریزی شدید خیلی بعید بود چیزی بمونه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم ممنون به خاطر جوابتون.والله من امروز که شیاف استفاده کردم خیلی خون رقیقی میاد .از یک طرف الان شنیدم که میگن شیاف پروژسترون باعث دو جنسیتی میشه و خیلی نگران شدم نمیدونم چقدر صحت داره این حرف
2728