2733
2734
عنوان

بارداری پوچ

69597 بازدید | 68 پست
خانمها کسی اینجا بارداری پوچ داشته، امروز رفتم سونو، دکتر گفت ساک حاملگیم ١٠میلیمتره و توش جنینی دیده نمیشه و اطرافش، هماتوم یا همون خون هستش، گفت این بارداری به احتمال زیاد ادامه پیدا نمیکنه بعد گفت سونو واژینال بده که تو اونم، جسم زرد یا جنین ٥ میلی بود که گفن ضعیفه، و سن حاملگیم ٥ هفته هست. گفت فردا به دکترت نشون بده شاید بگه یه هفته دیگه صبر کن ولی از نظر من دارو بده سقط کنی بهتره چون این رشد نمیکنه، در ضمن من ٣ روزه دل درد و لکبینی قهوهای دارم که گفتم شاید به خاطر لانه گزینیه، ولی دلدرده دیگه داره خستم میکنه
دکترا فقط بلدن بترسونن! یعنى چى پیشبینى میکنم سقط!!! چه حرفیه به زن حامله. صبر کن توکل بر خدا. چه عجله ایه؟ دو هفته صبر کن رشد نکرد خودش سقط میشه یا اون وقت خودت برو براى سقط. خانوما به حرف دکترا گوش نکنید چون همیشه با دیدن بدترین حالت میترسونن!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
متاسفم که میشنوم برسام جون...من بارداری پوچ داشتمدکتر گفت رشد نکرده و تشکیل نشده و خواستم طبیعی سقط کنم دکتر گفته بود کورتاژ نزدیک 2 ماهم بود ولی موقع دفع خیلی خونریزی داشتم و کورتاژ کردم اشتباه کردم اول کورتاژ نکردم الانم با 2 تا دکتر مشورت کن اگه دارو جواب میده بهتره خوب ولی اگه خونریزی دلشتی معطل نکن برو بیمارستان چون من حالم خیلی بد شد...دعا میکنم جنینت سالم باشه ولی نگران نبلش دوباره حامله میشی ایشاالله
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سایه جون شما کی فهمیدید پوچ هستش؟ منم اگه دکترم بگه با دارو سقطش میکنم چون تحمل درد و ندارم، که یه بار خودش بافته یه بارم برم دوباره کورتاژ واسه بقایاش، شما هم دلدرد و لک بینی داشتید؟
صبر کنید بابا! چه عجلیه ایه. به قول شوهرم یه بچه اى دندونش هفت سالگى در میاد یکى ٥ سالگى! جفتش هم طبیعیه! فقط باید صبر کنى یکم. درد هم که معلومه. سقط درد داره متاسفانه. ولى فرصت بده عزیز من
مامان طلا بارداری پوچ به موقعی میگن که ساک حاملگی تشکیل میشه ولی داخلش جنین نیست. یا جفت بیشتر از جنین رشد میکنه، که یه اختلال کرومزومی باعثش میشه، وقتی تخمک بارور میشه دچار اختلال کروموزومی میشه که بر اثر اون بدن مادر به طور طبیعی و هوشمندانه از رشد جنینی که ناقص میشه جلوگیری میکنه، و خود به خود بارداری تموم میشه و سقط میشه
برسام جوون من لکی نداشتم ولی یه موقع هایی زیر دلم درد میگیره یعنی پوچه بارداریم خیلی نگرانمممم
🌸اللهم صلي علي محمد و آله محمد🌸 خدايا ممنونم همه چيو به وقتش قسمتم ميكني دوست دارم 
2706