2737
2734
بارداری قبلیم پوچ بود و منجر به کارتاژ شد. این یکی هم قلبش تو 7 هفته متوقف شد. هیچ علامت سقطی نداشتم. دوبار سونو شدم و درنهایت بازم کورتاژ شدم. خدا نصیب نکنه
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
دکترم گفت بعد از سقط اولت تمام آزمایش های اولو انجام دادم مشکل ایمنی یا انعقادی نداشتی. ممکنه مشکل ژنتیکی داشته باشی که بچه متوقف میشه.
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
دیگه بار سوم مشکل پیش نمیاد ولی علتشو نگفتن؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکلات کروموزومی درمان داره؟ چطور میشه بچه دار بشم. کسی تجربه داره؟
آلوچه هر سقط احتمال سقط بعدی را افزایش میده امیدوارم دوباره باردار بشی. ولی حتما آسپرین بخوری

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

2738
.شیوا اگه مشکل باشه بازم سقط میشه تا درمان نشم نباید باردار بشم. خدا میدونه چقد دکتر و آزمایش باید بدم
مانیکا اسپرین هم میخوردم خیر سرم
اسکروج اره هوس چیزتی ترش داشتم. همش پر کشید و رفت.
2706