2737
2739
عنوان

سونوی آنومالی

35 بازدید | 6 پست
دیروز رفتم سونو گرافی نرگس واقعا از برخورد خانم دکتر واسعی خیلی خیلی خوشم اومد خوش برخورد صبور به همه سوالاتت جواب می داد کلی انرژی مثبت ازش می گرفتی نی نی خجالتش گل کرده بود تکون نمی خورد تا دکتر صورتشو برا تشخیص لب شکری و تیغه بینی بررسی کنه چند بار بلند شدم یه ربع راه رفتم برگشتم تا ندید دست بردار نبود حالا شاید اگه کسه دیگه ای بود این قدر حوصله نمی کرد با توجه به شلوغی که داره مرکزش اینقدر بخواد وقت بذاره ولی نمی دونم تشخیصاش درسته یا نه کسی تجربه ای داره شلوغیش به خاطر تبحرشه یا خلق خوشی که داره
قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار تا چشمانم بهشت را نظاره کنند …
منم نسل امید و دکتر اسلامیان وقت گرفتم اما فکر نمیکنم نسل امید برم. چون خیلى بداخلاق بود و من فقط از آقا پرسیدم مشکلى هست؟ دعوام کرد که مگه من با شما صحبت کردم؟!؟! با خانم دکترى صحبت میکرد. فقط آخر کار گفت جنینت بالاى ٥٠ درصد دندى واکره و من حتى نتونستم ازش بپرسم چرا و گریه کردم و رفتم بیرون. وحشتناک بود. دوباره براى ان تى پیش دکتر اسلامیان رفتم که بسیار علمى و خوش اخلاق بود و مدام برام توضیح میداد و حتى قربون صدقه ى بچه م میرفت و دعوت به آرامشم کرد. براى همین تصمیم گرفتم آنومالى نسل امید نرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من هم غربالگری سه ماهه اول و هم آنومالی رفتم نسل امید خیلی خیلی با دقت بررسی کرد و خیلی هم طول کشید جوری که خودم خسته شده بودم و به تمام سوالات من با دقت جواب داد من خیلی راضی بودم از نسل امید
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2728
من خودم غربال گری اولمو رفتم نسل امید اصلا از برخورد پرسنل اونجا خوشم نیومد خود دکتر طهماسب که سونو گرافی نکرد یه سری سونوگرافیست گداشته که معلوم نیست تجربه دارند کاورزند چی هستند به سن وسالشون که نمی خوره خیلی با تجربه باشند اونا اول سونو می کنند بعدش خود دکتر در حد چند دقیقه نظرات اونا رو تایید میکنه اون چند لحظه یادم نمیره دستگاه سونوگرافی رو چه جوری محکم مدام می کوبید به شکمم و هی می گفت شکمتو سفت نکن خودتو شل کن اخه سونو شکمی .....اصلا جواب سوال هامو نمی دادن خانم دکتر واسعی واقعا یه فرشته بودن من که به جوابم نرسیدم ولی ایشالله که تشخیص هاشون درست هست و حلال باشه اون هزینه ای رو که می گیره
قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار تا چشمانم بهشت را نظاره کنند …