2726
نمی دونم من سونوی انومالی رفتم هفته 28 هستم جوابش توصیه کرده برای بررسی انومالی دقیق قلبی عروقی اکو کاردیو گرافی توصیه می گردد در حالی که تو سونو هم ضربان قلب بچه منطم تشخیص داده شد و هم 4 حفره قلب و بطناش دیده شد که طبیعی بود نمی دونم برا چی همچی توصیه ای کرده ؟
قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار تا چشمانم بهشت را نظاره کنند …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم اکوی قلب جنین رفتم. هفته 20 رفتم. هفته 18 تا 20 میرن که اگه خدایی نکرده مشکلی بود اجازه سقط بدن. الان که 28 هفته ایی دیگه اکو به درد نمیخوره. حالا اگه دکترت گفته برو. من رفتم صارم. پیش دکتر یداللهی. هزینه اش هم 360 هزار تومن شد
2728
مرسی قیمه جون از راهنماییت هنوز دکترم جواب رو ندیده ولی اگه اونم تاکید کنه که برم نمیدونم دیگه رفتنش فایده ای داره یا نه ولی یه سری میگن حتما برو تا اگه خدایی نکرده موردی بود بتونی زودتر مطلع بشی واقدامات لازمو به موقع تر انجام بدی شاغلم خیلی سخته مرخصی گرفتن برام تازه مرخصی گرفتم برای آز دیابت بارداری و یه روزم مرخصی گرفتم برای سونوی آنومالی اگه یه جایی باشه که همون اول وقت نوبت بده که مرخصی ساعتی گیرم عالی می شه چقدر زمان می بره انجامش ؟
قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار تا چشمانم بهشت را نظاره کنند …