2737
2734
من از اول بارداری هر چند روز یبار لک داشتم خفیف.بعد هفته 13 خون دیدم که امپول اونوکساپارینو یک روز درمیون کردن و لکه ها و خون دو هفته قطع شد ولی بعد دوهفته باز لک دارم دقیقا عینه قبل خون دماغ و لک و گاهی یه قطره خون کمرنگ. دیروز سونو شدم همه چی نرمال بود طول سرویکس 42 بود دهانه بسته و جفت هم بالا بود و لخته هم تداشت و جنینم نرمال بود. علت لکه ها چیه پس؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
اطلاعی ندارم . امیدوارم همه چیز نرمال باشه و دوران بارداری رو به سلامتی طی کنی و زایمان خوب و راحتی داشته باشی و صاحب فرزند سالم و صالح بشی بانو
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من وقت پری الان هست که البته لک ها بیشترم هست ولی کلا از اول بارداری لک داشتم و الان 16 هفتم
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
بله پسره
2738