2703
2553
عنوان

همسایمون گم شده بود

82 بازدید | 13 پست
یه نفر اومده جلو درمون میگه من گم شدم بعد به بابام میگه عه فلانی توام ک اینجایی بعد به بابام گفته دو ساعته دارم دنبال خونه میگردم گم شدم نگو همسایه پشتیمون بوده تازه دو ماهه اومدن گم شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2720
توهم اینجایی فکر کرده باباتم گم شده
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2714
بچه ها مسخره نکنیم شاید طفلی آلزایمر داشته.از این بیماری خاطره های بدی دارم
خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
اوهوم حالا جالب تر از اون آبجیمه رفته جلو در میگه عه عمو اومده منم تو دلم میگم عه عمو چرا اومده اینجا این ساعت تو یه ثانیه کل این فکرو کردم بعد یادم اومد عموم یه ساله فوت کرده
همه چی یه طرف جایی که تاپیکو تو اون زدی یه طرف! :))))))
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...