2410
2553
عنوان

بی خوابی در بارداری

910 بازدید | 10 پست
سلام خانمها من هفته33 بارداری هستم الان یک هفته ای هست که شبها شدید بیخواب شده ام اولش صبح زود بیدار میشدم و بعد بی خوابیم می افتاد بعد موقع خواب یک ساعت اول را خواب بودم و بعدش بیدار میشدم و طول میکشید که خوابم ببره الان تا خود صبح بیدارم و بعد هم سر کار میرم این بی خوابی داره منو دیوونه میکنه من یه بچه کوچیک هم دارم دیگه از اینکه شب بشه بدم میاد استرس و اضطراب شدید میگیرم حتی تو طول روز هم نمیتونم بخوابم و استرس میگیرم خیلی خسته و خواب آلودم ولی خوابم نمیبره کسی این طوری بوده و اینکه چی کار کرده تو رو خدا راهنماییم کنید
عزیزم منم هفته سی و دو هستم و دقیقا به همین مشکل دچارم.به دکترمم گفتم گفت طبیعیه نمیشه کاریش کرد.حسرت یه خواب عمیق به دلم مونده
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه من پادردم دارم در حد لالیگا.پامو که میزارم زمین انگار کف پام سوزن میکنن بس که درد میکنه.دوازده کیلو اضافه کردم پاهام دیگه نمیکشه🙁
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2720
سلام به همه مامانای عزیز من تازه عضو شدم. هفته 16 رو تازه تموم کردم. منم بیخوابی واقعا داره کلافم میکنه . تو شب از خواب بیدار میشم و تاصبح خوابم میبره. نزدیکای صبح که همسر میخواد بره سره کار تازه خوابم میبره که خودمم باید پاشم برم سره کار. واقعا در طی روز کلافم . 6 مرداد وقت دکتر گرفتم ببینم بهم چی میگه.
2714

با سلام

عزیزان... دانشگاه تربیت مدرس تهران درمان بی خوابی در 4 جلسه کاملا رایگان توسط روانشناس جناب آقای دکتر مازندرانی  برگزار میکنه...

چون یک کار تحقیقانی هست رایگانه.. جلسات درمان از هفته ای دیگه مورخ 96/6/6 در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار میشه.. 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09194595925