2737
2739
بعد از یه ما که فقط جیششو میگفت دیشب در کمال ناباوری گفت پی پی دارم بردمش دستشویی کارشو کرد انقد ذوق مرگ شدم اگه دوست داشتین تجربه هارو در اختیارتون میذارم
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آفتابگردون واقعا اذیتم میکردااااا وحشتناک اونم با یه بچه ی کوچیک دیگه خیلی سخت بود
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بچم دوسالو نیمشه بچه ها من یه بار سه ماهه پیش شروع کردم دوسه روز خوب بود دوباره لجباز کرد باز پوشکش کردم ماه پیش شروع کردم
2738
الهه اره حواسم بهش هست هنوز ولی مشکل من پی پی بود که اصلا نمیگفت ولی الان دوباره میگه خودشم خیلی تعجب کرد وقتی ت دستشویی کارشو کرد براش جالب بود
مامان تبسم اشتباه من همین بود روز پوشک نبود شب پوشکش میکردم بیرون پوشکش میکردم بد تصمیم گرفتم همرو با هم ازش بگیرم این خیلی بهتر بود
2706