2726
عنوان

باردارا همه ی لحظه بیاین اینجا...

19 بازدید | 15 پست
من ی مامان همیشه مضطربم چ تو بارداری چ الان که پسرم ده ماهشه...میخواستم بگم که تو بارداری اصلا اصلا اصلا استرس نداشته باشید سعی کنید تا حد امکان ریلکس باشید بدونید رفلاکس و کولیک ریشه اش استرسه مادر تو بارداری که من هنوز با رفلاکس درگیرم...خواهرمم چون بارداری اولش تو ماه نهم بچه از دست رفت تو بارداری دومش شدیدا استرس داشت حتی ببخشید تو دسشویی میرفت با استرس میرفت...الان دخترش ی مشکلی داره رفتاری که دکتر گفته به خاطر استرس تو بارداری هست...به خاطر نی نی هاتون ریلکس باشید...
تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خییییلی استرس داشتم بارداری الان دخترم رفلاکس داره
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
منم یک ماهه پر از استرسم. شب و روز ندارم. البته دعا میخونم. توکلم به خداست اما ته دلم از تصمیم خدا میترسم. به من گفتن جنینت احتمالا دندى واکره و باید تا هفته ى ١٨ صبر کنى و بعد زبونم لال… هر شب کارم گریه ست…
سحر جان بخدا نصف استرسا از سونوهاست من تو غربالگری تیغه بینی پسرم دیده نشد همش میگفتم سندروم داونه اینقد غصه خوردم حتی شوهرم گریه کرد..اما اخر تو 18 هفته گفتن سالمه...تو هم ایشالا نی نیت سالمه...غصه بیخود نخور...
تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
یسنا جون خدا از دهنت بشنوه. شوهر منم بنده خدا گریه کرد و بعد سریع شروع کرد دلدارى دادن من که چیزى نیست. ترس بدیه. به منم گفت اتصال مخچه ش شکل نگرفته که البته من با پیگیرى ها و مقالاتى که خوندم فهمیدم چرت گفته و اصلا تا قبل از هفته ى ١٤ اصلا قابل دیدن نیست ولى ته دلم ترس و استرسى انداخته که نگو
واى قیمه بادمجون الهى خدا ازشون نگذره من که نمیدونى چطور بهم گفتن دندى واکره! هیچ وقت حلالش نمیکنم دکتره رو. الهى خدا جوابش رو بده. حتى اگر تشخیصش درست بوده باشه که نیست حق نداشت اون طورى به من بگه… بعد ببینه گریه میکنم و باز ادامه بده و حتى نگه همراهت کجاست و…
جالبه مدارک رو فرستادیم کانادا دکترا خندیده بودن که مگه میشه جنین دوازده هفته رو مغزش رو سونو کرد و تشخیص داد که به شما این طور گفتن؟! تو سر خیلى از جنین ها ما این رو میبینیم. هفته هاى بالاتر! من امیدوارتر شدم که چیزیش نیست رو همین حساب
2706