2726
بچه ها میدونم خیلی از دوستام خبر دار شدن که من بعد از بارداری اولم که پوچ بود با ا لین اقدام دومی رو باردار شدم البته بعد 3 پریود. بار اول 7هفته و3 روز رفتم سونو. بهم گفت بچت 6 هفته و 3 روزشه یکم زیر و روم کرد و گفت قلب نداره پاشو بچت مرده
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
منم خیلی شوکه شدم هرچی هم سوال میکردم فقط میگفت پاشو خانوم میگن مرده. آخه من که سونو قبلی نداده بودم که بفهمه قبلا قلب داشته الان نداشته. و یک مساله دیگه تاریخ تخمک گذاری من بجای 14 دوزه حدود روز 17 یا 18 بود. یعنی دیرتر بود. که اینم میتونه اختلاف یک هفته ای سن جنین و بازداری رو توجیه کنه. چرا بهم گفت مرده.؟
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
عزیزم انشالاه خدا عوضشو بده درکت میکنم خیلی سخته منم تجربه سقط و داشتم
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که سینه هام داره از درد میترکه. تهوعمم که قبلا کم زیاد میشد کلا. یه وقتا ککمی دارم. هنوز ترشح بارداری دارم. یبوست دارم هیچکدوم علایمم نرفته. یعنی ممکنه واسه تشکیل قلب زود بوده و این خانوم به من اشتباه گفته باشه ؟
2728
اولا چه آدم ببخشید بیشعوری بوده اینجوری به شما گفته مرده پیشنهاد میدم یه جای دیگه هم سونو انجام بدی
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
بچه ها متنمو بخونید بعد جواب بدین. ببخشید میدونم طولانیه
عزیزم یه جای دیگه برو
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
پیش کدوم دکتر بی احساسی رفتی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بخدا قسم مردم تو مطب فقط داد میزد بچت مرده پاشو برو سقط کن. هرچی میگفتم خانوم هنوز زوده من اصلا علایم سقط ندارم. گفت به من چه هرکار دوس داری بکن.
آلوچه تو تاپیک قبلی هم گفتم من هفته ده بودم دکترم گفت هفته شش هست جنین باز مطمین نگفت و گفت ده روز بعد سونو اطمینان بده. حالا دکتر با چه جراتی انقدر مطمین بهت گفته من موندم
Don’t be so open-minded your brains fall out..
شیوا رفتم فرشچیان بیشعور. فقط الکی مشهور شده
عجله نکن یه هفته دیگه هم برو سونو اگه خدایی نکرده قلب نداشت قبل حاملگی علت این اتفاق دوباره رو پیدا کن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من بخاطر اینکه یه درصد احتمال میدادم دروغ گفته باشن بهم پاشدم از اینجا اومدم ایران همون روز خودشم زمینی چون بلیط پیدا نمیشد ایران رفتم دکتر متاسفانه ایران هم دکتر بهم گفت قلب ایستاده شما هم یه جای دیگه برو
2706