2737
2734
من شاغل هستم سه روز در هفته بعد از ظهرا. میرم سر کار,تا الان که یک ماهو نیم از زایمانم گذشته خونه مامانم بودم الان میخوام برم خونه خودم ولی نمیدونم چطوری زندگیمو مرتب کنم, بخاطر کارم سه روز در هفته باید خونه مامانم باشیم روزای دیگه هم کار پیش میاد برام. دکتر و اینور و اونور بازم مجبورم بچه رو بزارم خونه مامانم, مامانمم دستش درد میکنه نمیتونه تنها به کارای بچه برسه خواهرمم شاغله
ملودی جان زندگیت دیگه عین قبل نمیشه باید کم کم رو یه شیب خیلی کند و خسته کننده تا بزرگ شدن دخترت روزگار بگزرونی تا یکم بزرگ تر شه بتونی قدرت عمل بیشتری داشته باشی خیلی طبیعیه این حست
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مامانا هم اسیر شدن پرستار بگیر یا اگر امکان داره فعلا مرخصی بگیر تابچه ات از اب و گل دربیاد و بذاریش مهد
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
عزیزم اگه امکانشو داری سر کار نرو یا پرستار بگیر
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
منم غریبم بخاطر بچه اصلا دوس ندارم بیرون برم چون خیلی سخته
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2706