2726
عنوان

******ختم صلوات ******

31 بازدید | 255 پست
🌸🕊🌸 ا🌸🕊🌸🕊☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆●●●●●●●●امروز دوره 2 ختم 14000 تا صلوات رو شروع میکنیم  این ختم های 14000 تایی میتونه یک روزه تموم بشه میتونه هم دو یا چند روزه طول بکشه . برمحمد و ال محمد صلوات ●●●●●●●●●☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ ا🕊🌸🕊🌸🕊🌸🕊🌸 ا🌸🕊🌸🕊 ا🕊🌸🕊 ا🌸🕊 بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ✨ ا🕊 🌻عرض سلام وادب واحترام دارم خدمت همه ی بزرگواران. هرچه گشتم تاپیک ختم صلوات پیدا نکردم .ختم صلوات برای براورده شدن حاجات خیلی جواب میده . ♦️همه ی عزیزان مستحضر هستید که ارزش کار گروهی بمراتب از ارزش کار فردی بالاتره، به همین خاطر پیشنهاد میکنیم از امروز شروع کنیم به ختم 14000 صلوات و گروهی این صلواتها رو ختم کنیم و ختم بعدی شروع بشه ان شاءالله برای براورده شدن حاجات همه دوستان . ♦️برای اینکه ان شاءالله یک برنامه ی منسجم و گروهی داشته باشیم هر نفر تعداد صلوات انتخابی رو به تعداد قبلی اضافه میکنه تا نیاز به شمارش مجدد نباشه. ♦️به طور مثال حقیر از 14000 تا اعلام میکنم 150 نفر بعد که مثلا 500 صلوات در نظر داره اعلام میکنه 650 نفر بعد 350 صلوات در نظر داره اعلام میکنه 1000 و همینطور تا 14000 ختم بشه و بعد ختم جدید شروع میشه. هرکس که دوست داره بسم الله ☆☆☆☆☆☆♡♡♡♡♡♡اللهم صل علی محمد وآل محمد♡♡♡♡♡♡☆☆☆☆☆ 🌸🕊 🕊🌸🕊 🌸🕊🌸🕊🌸 🕊🌸🕊🌸🕊🌸🕊🌸🕊
🌾اتفاقهایی هست که حسرت آن تا همیشه باقی میمانند مثل حسرت یک بار دیگر بوسیدن دستان مادر …😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس مال منم با ۱۰۰ تا میشه ۱۸۰۰ تا
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
من هم 200 تا میفرستم
یونای مهربونم 22 اردیبهشت شادی زندگیمون و دوچندان کرد من و بابایی عاشقتیم عزیز دوست داشتنیه من خداجووووووون ممنونم بابت این هدیه با ارزش خدااااایااااااا شکرت.
2706