2733
2739
عنوان

حس میکنم مادر خوبی نیستم

287 بازدید | 37 پست
پسرم نه ماهشه من زیاد بغلش نمیکنم تا بغلی نشه. وقتی خودمون دو تایی هستیم همه چیز خوبه اما اگه نفر سومی باشه و بغلش کنه ،هر چی من بگم بیا بغلم ،از بغل اون فرد نمیاد بغل من و روش و بر میگردونه مخصوصا وقتی بغل مامان من باشه واقعا ناراحت میشم.وقتی نمیاد بغل من و روش و بر میگردونه و محکم اون طرف رو میگیره،همه یجورایی بهم تیکه میندازن برای کسی این اتفاق افتاده؟
عیبی نداره بچه اس چه تیکه ایییی
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا امکان نداره
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
عزیزم از همین امروز تا میتونی بغلش کن هر زمان که خواست اصلا دریغ نکن لطفا چون بچه با بغل نشدن بغلی میشه برعکس چیزی که تصور میشه
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
2738
نه بابا،ناراحت نباش،اتفاقا خیلی هم کار درستی میکنی من بدم میاد بچه مثل کنه بچسبه به ادم،بعضیا انقد بچشونو بغلی کردن مثلا میبینی تو عروسی یا رستوران یا مطب یا حالا هرجایی مادر دووو دقه بچرو میزاره زمبن دیگه بچه کل ساختمونو میزاره رو سرششش،خیلیییی بد هست واقعا
کیانا،کارن😍😍
عزیزم بچه به توجه مادر نیاز داره اگه شاغلی که فرق میکنه اگه نیستی تا میتونی با بچت وقت بگذرون چون من اصلا با اینکه میگن بچه بغلی میشه موافق نیستم تادو سالگی بچه به آغوش مادرش خیلی نیاز داره
لبخند زدن خیلی راحت تره تا بخوای به همه توضیح بدی چرا ناراحتی😊😊😊
بغلش که میکنم اما نه یکسره خودم تو خونه کار دارم نمیشه که همش بغل باشه وقتی میخوام بخوابونمش یا لباسش رو عوض کنم ،فکر میکنم ناراحت میشه و فکر میکنه من اذیتش میکنم
خب دیگه پس مشکلی نیست گاهی وقتا بچه ها دیگرانو ترجیح میدن چون جدیدن براشون
2706