2733
2734
40- ملوسک خانم . . .................. به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 29 مردادماه   ***********************************************************************  امروز همگی باهم دعا میکنیم و دعای ناد علی رو میخونیم به نیت براورده شدن حاجت قلبی ملوسک جون انشا الله که خدا به حرمت امام علی (ع) حاجتشو براورده کنه .آمین یارب العالمین  **************************************************************** *********** سلام دوستان اینجا مخوایم دور هم جمع بشیم تا چهل روز با همدیگه دعای ناد علی رو ختم کنیم به نیت براورده شدن حاجت هامون چهل نفر که شدیم انشا الله شروع میکنیم و هر روز به نیت یک نفرمون انشا الله که قبول باشه و حاجت روا بشیم هر که دوست داره شرکت کنه یاعلی دوستان ختم به این صورته که هر نفر روزی یکبار دعای ناد علی رو میخونه که جمعا میشه همگی با هم روزی 40 بار دعای ناد علی رو خوندیم واسه براورده شدن حاجت اون دوستی که نوبتشه بِسمِ الله الرحمن الرحیم نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَ رَمَیتَ مُنقَضی فی ظِللّ اللهِ وَ یُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ  بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ اللهِ اَکبَرُ اَنا مِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَدی وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إِیاکَ نَستَعینُ یا اَبا لغَیثِ اَغِثنی یا اَبَا الَحَسَنَین اَدرِکنی یا سَیفَ اللهُ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی یا حُجَّهَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیَّ یا قَهّارُ تَقَهَّرتَ بِا لقَهرِ وَ القَهر ُفی قَهرِ قَهرکَ یا قَهارُ یا قاهِرَ العَدُوّ یا واِلیَ الوَلِیَّ یا مَظهَرَ العَجائِبِ یا مُرتَضی عَلِیُّ رَمَیتَ مِن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَ سَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَیرٌ بِالعَبادِ وَ اِلهکُم اِلهٌ واحِدٌ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ یا غیاثَ المُستَغییَنِ یا دَلیلَ المُتَحیِّرِینَ یا اَمانَ الخائِفینَ یا مُعینَ المُتَوَکِلینَ یا رَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمَینَ بِرَحمَتِکَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ الِهِ اَجمَعین وَ الحَمدُ اللهِ رَبِّ العالَمینَ. ترجمه دعای نادعلی بخوان علی را که مظهر صفات عجیبه است . تا یاری کننده تو باشد در سختی ها این بنده پیوسته به خدا نیازمند است . و من در امورم به او تکیه کرده ام و امور گذشته و اینده ام را به او وا می گذارم برای رفع هر ناراحتی تو را می خوانم . تا مشکل حل و مسائل روشن گردد قسم به بزرگیت ای خدا و به پیامبریت ای محمد و به ولایت تو ای علی ای علی ای علی مرا در یاب بحق لطف پنهانت . الله اکبر و من از شر دشمنانت بیزاری می جویم . خدای بی نیاز از سوی تو یاری می شم و بر تو اعتماد دارم به حق ایاک نعبد و ایاک نستعین . ای پدر کمک ای پدر حسنین مرا در یاب ای شمشیر خدا ای در خدا , ای حجت خدا ,ای ولی خدامرا در یاب . به حق لطف پنهانت ای غالب و غلبه کننده,ای دوست دوست خدا ای مظهر صفات عجیبه ای علی یقین دارم هرکه بخواهد ظلم نماید تو به شمشیر کشنده او را از پای در می اوری من تمام امورم را به تو واگذارمی کنم . بدرستی او بصیر بر بندگان است فرماید : خدای شما خدای واحد است و غیر از او خدایی نیست و بخشنده و مهربان . مرا در یاب ای فریاد رس فریاد خواهان ای راهنمای سر گردانان ای امان ده تر سندگان ای یاری دهنده پناه آورندگان ای رحم کننده بر فقرا ای خدا به رحمتت مرا در یاب و درود فرست بر محمد و ال او و ستایش برای جهانیان است و بس ... 1- رمینا خانم .......... به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 21 تیرماه 2- نرجس خانم ...........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله22 تیرماه 3-رویا خانم .............به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 23 تیرماه 4-سرن دی پی تی خانم .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 24 تیرماه 5-علیا خانم .........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 25 تیرماه 6- nikan جون .........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 26 تیرماه 7-روشنک خانم ..........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 27 تیرماه 8-ملوسک خانم .......... به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 28 تیرماه 9-مامان بردیا ........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله29 تیرماه 10- ماکارونی با سس خرسی..به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله30 تیرماه 11-عاطفه خانم........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 31 تیرماه 12-rozhan.rad خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 1 مرداد 13-سمیرا خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 2 مرداد 14-ریما خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله3 مرداد 15-موفرفری مامان جون ........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 4 مرداد 16- مهکامه خانم .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 5 مرداد 17 -mamane hadis جون ....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 6 مرداد 18- المیرا94 خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 7 مرداد 19 - نغمه خانم .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 8 مرداد 20- مامان مهلا .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 9 مرداد 21- اسیر عشق ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 10 مرداد 22- بهناز خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 11 مرداد 23- جان جانان خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 12 مرداد 24- jujoo خانم ....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 13 مرداد 25 - چراغ قوه جان ....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 14 مرداد 26 -yasخانم .....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 15 مرداد 27- مامی هستی خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 16 مرداد 28 - sara خانم .....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله17 مرداد 29 - peransesخانم .....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 18 مرداد 30- هدی 64 خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 19 مرداد 31- فندق خانم .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 20 مرداد 32- گلابتون خانم .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 21 مرداد 33- مخوام مامان بشم .......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله22 مرداد 34- آتنا خانم ........به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 23 مرداد 35- یاسی خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله24 مرداد 36- دنیا خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 25 مرداد 37 - nasim خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 26 مرداد 38 - مامان نیکان جون ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 27 مرداد 39 - h@stiخانم ....به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 28 مرداد 40- ملوسک خانم ......به نیت برآورده شدن حاجت قلبیشون انشا الله 29 مرداد خداروشکر لیستمون کامل شد
🌾اتفاقهایی هست که حسرت آن تا همیشه باقی میمانند مثل حسرت یک بار دیگر بوسیدن دستان مادر …😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم من هستم
سکوت گورستان را میشنوی؟ دنیا ارزش دل شکستن ندارد... میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود... خاک آنتن نمیدهد که نمیدهد... بی خیال نداشته هایت. بی خیال غصه هایت. بی خیال هر چه که خیالت را نا آرام میکند. به من بگو امروز نفس کشیده ای؟ پس خوش به حالت عمیق نفس بکش... عمیق.. عشق را.. زندگی را.. بودن را.. بچش.. ببین.. لمس کن.. و با تک تکه سلولهایت لبخند بزن..
سلام حدیث جان منم به لیست اضافه کن
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
2738
منم هستم عزیزم
خدایا این نعمتی را که دلم نهادی تا ابد از من جدایش مکن... خدایا ازین نعمتهای دوس داشتنی تو دل دوستای گلم علیا،رویا،نارمیلا،تارا،ریتا،ساناز،تارا،ماه تیسا ،زهرا،نغمه،،دنیز،الما،نسیم بهاری،نازگل،،زینب،مرضیه،اهو و تمام عزیزای تاپیک دوس داشتینیمون خیلی زود بزار...خدایا واسه مامان شدن همه ی اینا فقط یک نیم نگاهت کافیه...محتاج نگاه مهربونتیم...
2706