2703
2553
عنوان

اصلاح صورت با شمع

| مشاهده متن کامل بحث + 154261 بازدید | 124 پست
سلام دوستان
آرایشگاه خوب میشناسین طرفای بلوار فردوس که وکس صورتو عالی انجام بده؟
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
بچه ها سلام من خیلی پوستم حساسه ؛ با بند جوش می زنم .اونقدر که قید اصلاح صورت رو به کل زدم . فقط پشت لبم رو بر می دارم.اما به هر حال دلم می خواد یه راهی پیدا کنم . اگه کسی هست که وضعیت مشابهی داشته و با شمع جوش نزده لطفا راهنماییم کنه.مرسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو آرایشگاه یاسمین 10000تومنه
ولی توی ابری فکر کنم 8 تومن بود ولی بعدش اصلا صورت رو با لوسیون تمیز نمی کردن و این موم ها هم به راحتی کنده نمی شه ولی توی یاسمین خیلی خیلی تمیز و مرتبه بعدش هم با لوسیون تمیز می کنن
2720
من اصلاح با شمع انجام دادم البته رنگش زرد بود و جلبک و اینا فرق می کنه البته باید صورتت کامل مو داشته باشه
خیلی پوست تمیز می کنه ولی اگه لایه برداری می کنین احتمال آسیب به پوست زیاد از آرایشگر بخاین کاردک یکبار مصرف استفاده کنه چون امکان عفونت هم هست
در مورد میکرو همبستگی به شرایط پوست حتی تا 30 جلسه مرتب هم امکان داره پزشک توصیه کنه حتما پیش متخصص پوست انجام بدین چون پزشکهای عمومی کارشون کیفیت خوبی نداره و معمولا خوب جواب نمیده
یک متخصص پوست با آگاهی و علم بیشتر دید بازتر و شناخت بهتری از پوست داره معمولا پزشک عمومی می گن 2 تا 3 جلسه کافی ولی این 2 تا3 جلسه اصلا دردی دوا نمی کنه
2714
سحر
من 4ماه اپیلاسیون کردم الان دیگه نمیرم حوصلشو ندارم ولی موهای دست وپام رشدش خیلی کمتر ازقبل شده
اصلاحم نمیکنم هم دردش زیاده هم صورتم جوشهای زیر پوستی بدی میزنه که تا2ماهم روی صورتم میمونه البته اپیلاسیون هم جوشهای بدی زدم هنوز جاش رو بازوم هست این وکس هم مثل مومه یه نه؟
من با سمیرا جون کاملا موافقم وکس توی آرایشگاه یاسمین واقعا عالیه ولی ابری نه قیمتش هم قبل از عید که من رفتم شده بود دوازده تومن ولی بازهم راضی بودم بهتر از بنده البته برای کسای که پوست صورتشون نازک نباشه ولی من چون تازه میکرو درم کردم فعلا دیگه نی تونم برم وکس چون پوستم فوق العاده نازک شده و خود نسرین جون( ارایشگاه یاسمین ) اولش یه مقدار از صورتمو وکس گذاشت و بعدش گفت که بهتره که انجام ندی چون پوستت نازک شده
2706