2733
2734
عنوان

اصلاح صورت با شمع

| مشاهده متن کامل بحث + 154907 بازدید | 124 پست
سلام بچه ها آخر من نفهمیدم شما که شمع میزنید منظورتون همون جلبکه ؟ چون ساراگلی تاکید کرده بود مواد شمع رو نخرین جلبک بخرین که سبز رنگه . یکی از بچه ها گفته بود زرد رنگه .

اینی که میزنید سبزه یا زرد؟

سلام به همه من امروز رفتم شمع بگیرم برای صورتم اول مرده پرسید دستگاهشو داری گفتم نه گفت 15 هزار تومن دستگاهشه وشمع هم از 6 تومن شروع می شه تا11 تمومن موندم باید چه کار کنم می گفت بدون دستگاه نمی تونی کار کنیحتما باید دستگاه باشه تا بتونی شما چی می گید قیمت این شمعا چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام منم بالاخره خریدم دیگه نمیدونم همینیه که شماها استفاده کردین یا نه . ولی من تو استفاده اش مشکل دارم . اولا تا کل شمع آب بشه اون مقداری که آب شده سفت میشه و خیلی غلیظ. بعدش هم خیلی سریع سرد میشه یعنی تا بخوای رو صورت بزنی سرد شده و بسته و دیگه نمیشه زدو اگه اونی که بسته رو دوباره حرارت بدی دیگه آب نمیشه یعنی انگار 1 بار مصرفه . بعدشم شما قابلمه ای که باهاش گرمش کردینو چه جوری میشورین اصلا کنده نمیشه .

اینی که من خریدم تو یک ظرف مستطیله و سبز رنگه . محصول ترکیه به سفارش بحرین . شما هم از همین استفاده میکنین ؟؟؟؟؟

پلییییییییییییییییییییییییییییییییییییز جواب بدین من کلیشو هدر کردم و نتونسیتم هم استفاده کنم

2731
عمه پری جون سلااااام چه عجب یکی به این تاپیک سر زد .ایمیلتو گرفتم . یکی از بچه ها اینجا آدرس گذاشته بود خ امام خمینی سر رودکی سلسبیل مغازه میشل . منم مامانم واسم گرفت از سلسبیل . ولی از اون مغازه یا نه نمیدونم
2738
دریا جون خودت میذاری یا میری ارایشگاه و چه رنگیه سبز یا زرد؟؟؟؟
این جامده یکم با موم بدن فرق داره ویه ذره زیاد گرمش کنی سفت میشه کم گرمش کنی جامده یعنی خیلی باید عیار دستت باشه که چقدر گرمش کنی بعدش هم خیلی سزیع میبنده فرصت نمیده تا رو صورت بمالی بعدش هم قابلمه ای که گرم میکنیش عمرا شسته شه حتما باید توش فویل بذاری تو اون گرم کنی . خلاصه اینکه من نصف بیشترشو حروم کردم درست حسابی هم نتونستم رو صورتم بذارم .
سلام
عزیزم مال من هم رنگش سبزه. من توی همون ظزف خودش 50 ثانیه تو مایکروفر می گذارم خیلی ملایم گرم میشه بعد به وسیله کاردک مخصوصش رو قسمتهای مختلف صورت می کشم . مال من اینطوریه اصلا نیازی به دستگاه نداره. خیلی زود هم نمیبنده حداقل 10 دقیقه باید بمونه تا کم کم ببنده. فکر کنم جنسی که شما گرفتی یا زیاد خوب نیست یا نیاز به اصلاح به همون دستگاه داره و اگر نه همه واکس هایی که من استفاده کردم به راحتی هم پارچش هم ظرفش شسته میشه.
ستایش جون میشه مارکشو بگی ؟ مال من تو یه بسته نقره ای یه روشم یه مقوای سبز رنگ داره به فارسی هم توضیح داده .نوشته محصول ترکیه به سفارش بحرین .
تو 50 ثانیه کامل ذوب میشه؟؟؟ بعدش کلشو گرم میکنی زیاد نیست ؟ اضافه نمیمونه ؟ باقیش دوباره قابل استفاده اس ؟
پری جون مارکش Waxaway هست نمیدونم تو ایران هست یا نه..... محصول استرالیاست و داخلش روغن درخت چای هم داره که باعث میشه بعد از وکس پوست نرم و شفاف بشه. تو همون 50 ثانیه گرم میشه و باقیش هم دوباره تا هر چند بار که گرم کنی قابل استفاده هست. به نظرم یه دفعه ارایشگاه برو تا برات بگذارن بعد مارک وکسشون رو بپرس و دفعه دیگه همون رو بگیر یا از دوستان داخل ایران بپرس چه مارکی استفاده می کنند شما هم همون رو بگیر.
موفق باشی گلم.
2706