2703
2553
عنوان

اصلاح صورت با شمع

| مشاهده متن کامل بحث + 154241 بازدید | 124 پست
و اما درباره میکرودرمی : http://www.laserclinic5.blogfa.com/ حتما کسایی که می خوان میکرودرمی انجام بدم بخونن این دکتر فوق العاده است من واقعا مریضاش رو دیدم از این رو به اون رو شدن من خودم برای لیزر موهای زائد پیشش می رفتم واقعا کارش عالی
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
سلام بچه ها من امروز موفق شدم این شمع رو بخرم آدرسش رو به یه بدبختی پیدا کردم من خودم پونک هستم رفتم بوستان از لوازم ارایشیاش سوال کردم و گفتن نداریم باید برم منوچهری که بالاخره یه خانم توی یکی از همین مغازه ها آدرسش رو به من داد برای شما ها هم می نوسیم البته نزدیک ماه هم نبود ولی بهتر از منوچهری بود

خ امام خمینی سر رودکی سلسبیل مغازه میشل همه چی داشت 1 کیلوییش رو خریدم25000 تومان یه بسته هم کاردک خریدم 2000 تومان الانم صورتم با شمع اصلاح کردم خیلی عالی بود

در ضمن من بعد از اصلاح از آلوئه ورا استفاده کردم واقعا معجزه می کنه از عطاری ها می تونید تهیش کنید گیاه سبز رنگی که وسطش یه ژل داره اگر خودتون گیاه رو بگیرید و ژلش رو در بیارید مطمئن تر هست

موفق باشید.
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من برای اولین بار دیروز از شمع استفاده کردم واقعا عالی بود کمی درد داشت ولی ارزششو داشت .صورتم یکم قرمز شد وکم کم برطرف شد راستی من که شمع گرفتم بصورت قالب گرد بود ورنگش هم زرد بود فروشنده میگفت جدیدا این طوری زدن گفت این خیلی بهتره یکی برای یه بار استفاده .
2456
راستی این درسته که استفاده از شمع در دراز مدت باعت شل شدن بوست میشه ؟شماچند وقت به چند وقت استفاده میکنید.بین شماها کسی هست که برای از بین بردن موی زاید دست وبا بطور مرتب از مومک استفاده کنه جدای دردش اثر دهیش در رشد موها چطوره؟
سلام کیانا جون
استفاده ازشمع باید حداکثر یک ماه ونیم یکبار انجام بشه .بله این درسته در درازمدت وبه فاصله زمانی کوتاه استفاده کردنش برای پوست خوب نیست چون میزان کشیدگی که درپوست ایجاد می کنه چندین برابر بنده .بعد هم برای از بین بردن موهای زاید من از روغن مورچه استفاده کردم تاحدود زیادی تاثیر داشته ولی موهای ضخیم رو کم نمی کنه.
2714
سلام بچه ها منهم یک بار تو ی آرایشگاه انجام دادم خوب بود

حالا موادش رو گرفتم

3 تا محلول داشت

کسی تاحالااز اینمحلولهاش استفاده کرده

یکی برای قبل از شمع هستش

ویکی برای بعدش ویک روغن که اونو یادم رفته برای چی بوده

کسی می دونه توضیح بده که محلولها را چه موفع استفاده کنیم
2706