2733
2734
امروز 7 هفته و 3 روز بودم. رفتم سونو واسه قلب. دکتر گفت رشدش تو 6 هته و 3 روز متوقف شده و سقط فراموش شده داری. دارم دیونه میشم. بارداری قبلیمم پوچ شد
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
انگیزمو واسه زندگی از دست دادم. حالم از همه بچه های اطرافم بهم میخوره
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم زندگیم به کجا میخواد بره. حرفای دیگران استخونامم آب میکنه.
2728
ممکنه دکتر اشتباه کرده باشه؟ دکتر زنانمم گفت 48 ساعت دیگه پیش یه سونو دیگه تکرار کن
2738
ای بابا هفته قبل با هم حرف میزدیم ،، عیبی نداره عزیزم فقط سعی کن زیر بار کورتاژ نری ک دیگه تخمدانت اسیب میبینه و پریودیت کم میشه ،،، با دارو سقط کن
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2706