2726
عنوان

هشدار جدی به کاربران عزیز نی نی سایت

8256 بازدید | 187 پست
کاربران گرامی در چند روز گذشته کاربری تعدادی از خانمها و آقایان سایت که ازشون شکایت زیادی شده بود بررسی کردیم و تعدادی رو قطع دسترسی کردیم و بقیه رو هم تحت نظر داریم. لازم دیدیم در مورد قوانین سایت توضیحی ارائه کنیم. کاربرانی که خارج از محیط سایت (مثل تلگـــــــــــ رام و ...) با کاربران دیگر بخصوص آقایان مراوده دارند اخطار میدهیم کاملا مراقب حریم خودشون باشند و چنانچه بعدها مشکلی براشون پیش بیاد از قبیل تجاوز به حریم شخصی و مشکلات اخلاقی و ... این سایت هیچ مسئولیتی را در این باره قبول نمیکند. ضمنا لازم به ذکر است کاربرانی که به دلایلی قطع دسترسی شدند اگر دوباره وارد سایت شده و مجددا به روال گذشته خود ادامه دهند و اقدام به متشنج کردن جو سایت نمایند سایت این اختیار را دارد که کلیه اطلاعات کاربر را تحویل فتا داده و انها را مورد پیگرد قرار دهد. این مورد بخصوص درمورد آقایانی که با اسامی خانم عضو میشوند نیز صادق است. و سایت میتواند از آنها به جرم تلاش برای ایجاد رابطه نامناسب و فریب کاربران خانم شکایت کند. با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام

ستاره جان تغییر اسم کاربری نداریم
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
بسیار عالی کار خوبی کردید
خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
2706