2410
2553
عنوان

مشاوره پوست مو زیبایی رایگان

5083 بازدید | 83 پست
سلام خدمت نینی سایتای عزیز تصمیم گرفتم تو این تاپیک درمورد پوست و مو به نینی سایتیا مشاوره (رایگان) بدم و درمورد خرید محصولات ارایشی و بهداشتی راهنماییتون کنم. بنده دوره مشاوره رو دیدم.فقط چندتا نکته: -پاسخ سوالاتتون رو به نوبت میدم حق کسی ضایع نشه. -بخاطر مشغله زیاد به همراه 2تا بچه شیطون نمیتونم 24ساعته انلاین باشم پس سوالاتتون رو همینجا بپرسید به محض انلاین شدن جواب میدم. -تاپیک رو سیو کنید تا بتونید بدای گرفتن جوابتون پیگیری کنید. -بدای دیدن محصولات به این پیج برید: @mahsulat_zibaie -لطفا صبور باشید برای گرفتن پاسخ سوالتون. سوالی بود درخدمتم. +موفق باشید+ معرفی محصولات برای برخی بیماری ها: جای جوش و منافذ باز پوست: تونیک وایتینگ یا تونیک zone stop جوش سرسیاه: زل یا تونیک zone stop یا ماسک پیل اف جوش زیر پوستی: تونیک zone stop اگزما: تونیک هندوانه کک مک: پک ایده ال وایتینگ ideal whitening پسوریازیسم: تونیک هندوانه.کرم کودک بوی بد بدن و زیربغل: دنودورانت و اسپری خوشبوکننده Eliix نگرانی از ایجاد لک و اشعه ماورای بنفش: کرم ضد افتاب خشکی پوست سر: ماسک موی کیوتن شوینده مناسب سر: شامپو Eliix(صدر یا حنا) ریزش مژه: ریمل 4بعدی آمور بلیتا وز و موخوره: سرم لیمینیت مو یا محصولات ارگان(سرم فلویید)
مرسی به خاطر لطفت به بچه های سایت
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چند وقته جوش میزنم ولک جوش بصپرت یه قرمزی ای که صافم هست روپوستم مونده باید چی کار کنم وازطرفی چوسهای زیر پوستی که به صورت دانهای ریز چربیه چه طوری باک سازی کنم ممنون ار تاپیک خوبتون
به جز حضورتو هیچ چیز این جهان بیکرانه را جدی نگرفتم حتی عشق را .
2720
من پوستم دست و صورتم که جلو افتاب بوده خیلی تیره شده.حتی خیلی وقته جلو افتاب نرفتم وقتی هم میرم دستکش و کلاه میزارم ولی رنگ پوستم اصلا درست نمیشه چیکار کنممممم به نظر شما؟؟پوستمم خشکه یکم
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
این حالتی که پوست محدوده ی گونه و بینی مثل پوست پرتقال میشه چروکه یا منافذ باز؟ اکثر افراد بهش میگن منافذ. آخه بیشتر به چروک های ریزریزی شبیهه تا منافذ. برای درمانش میشه کاری کرد؟
همیشه آنلاینآنلاین پست ها : 8105 عضویت:1393/5/12 1395/4/18 - 12:09 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیم سلام عزیزم من رژیم گرفتم وده کیلو کم کردم دیروز متوجه شدم پوستم خط افتاده چکار کنم ...چه ماسکها وراه حلهای پیشنهاد میدی البته دوماه من برنج نخوردم ------------------------------------------------------------------------- سلام عزیزم میتونی برای افتادگی بدن از پک لیفتینگ بدن استفاده کنی اگرهم فقط روی بدنتون خط افتاده میتونم بهتون کرم کلاژن مادر رو پیشنهاد بدم.
2714
سونیا نی نی پست ها : 520 عضویت:1395/3/3 1395/4/18 - 12:17 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیم سلام چند وقته جوش میزنم ولک جوش بصپرت یه قرمزی ای که صافم هست روپوستم مونده باید چی کار کنم وازطرفی چوسهای زیر پوستی که به صورت دانهای ریز چربیه چه طوری باک سازی کنم ممنون ار تاپیک خوبتون ======================================== عزیزم شما پوستتون چربه؟ منافذ باز پوست مختص پوستای چربه و جوشای زیر پوستی مخصوص پوستای خشک شما میتونید از تونر کیوتن و ماسک کیوتن+کرم 2منظوره ضد جوش استفاده کنید این محصولاتو رو پوست خشک بزنید جوشای زیر پوستی میان بالا و ازبین میدن و منافظ باز پوست رو اکی میکنن.
ivaآنلاین پست ها : 1898 عضویت:1394/6/1 1395/4/18 - 12:22 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیم من پوستم دست و صورتم که جلو افتاب بوده خیلی تیره شده.حتی خیلی وقته جلو افتاب نرفتم وقتی هم میرم دستکش و کلاه میزارم ولی رنگ پوستم اصلا درست نمیشه چیکار کنممممم به نظر شما؟؟پوستمم خشکه یکم -------------------------------------------------------------------------------- برای دستتون کرم جوانی کیوتن و برای پوست صورتتون تونر و ماسک سفید کننده.موفق باشید
سارا پست ها : 4435 عضویت:1392/9/25 1395/4/18 - 12:24 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیم این حالتی که پوست محدوده ی گونه و بینی مثل پوست پرتقال میشه چروکه یا منافذ باز؟ اکثر افراد بهش میگن منافذ. آخه بیشتر به چروک های ریزریزی شبیهه تا منافذ. برای درمانش میشه کاری کرد؟ ------------------------------------------------------------- محدوده گونه و بینیتون پوستش چربه برای همین شبیه پوست پرتغاله با استفاده از تونر ضدجوش به همراهه ماسک کیوتن مشکلتون حل میشه
عضویت:1393/2/28 1395/4/18 - 12:37 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیم سلام عزیزم میخواستم یه کرم پودر گیاهی یا ب ب کرم بی ضرر بهم معرفی کنید مصرف روزانه ------------------------------------------------------------- کرم پودر 1*7 ضد چروک کاملا ارگانیک و گیاهی و درمان کننده مشکلات پوستیتون.خودمم استفاده میکنم.
مامی سا جان کرمای روشن کننده تاثیرداره به نظرشما؟؟چه مارکی خوب جواب میده؟
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
hivaآنلاین پست ها : 1903 عضویت:1394/6/1 1395/4/18 - 1:39 عصر لینک مستقیم مامی سا جان کرمای روشن کننده تاثیرداره به نظرشما؟؟چه مارکی خوب جواب میده؟ ----------------------------------------------------------------------------------- سلام عزیزم کرمای تخصصی ما 100 درصد جواب میدن اینم نمونش: www.pic.tooptarinha.com
2706