2726
دانستنی های لازم برای داشتن فرزندی زیبا

1_مصرف رب انار در هنگام بارداری علاوه بر اینکه از ویار خوردن خاک ، مهر، زغال ،برفک یخچال جلوگیر ی میکند تاثیر زیادی در زیبائی نوزاد دارد.

2-دادن چند قطره آب انار شیرین به نوزاد سبب می شود که از صدایی خوش بر خوردار باشد.

3_مصرف آب آناناس به همراه یک قاشق عسل برای لطافت زیبایی و شادابی پوست مادر و جنین مفید است.

4_سیب در زیبایی کودک نیز نقش زیادی ایفا میکند .اگر در ماه هشتم باردری به دفعات بر سیب سرخ سوره یوسف خوانده شود وزن باردار بخورد کودکی زیبا خواهد داشت.

5_اگر می خواهید نوزادی با چشمان شهلا داشته باشید توصیه می شود مصرف رازیانه وبادیان را فراموش نکنید.

6_مصرف به خطر سقط جنین را کاهش داده نوزاد را خوش آب ورنگ کرده واز ویار زنان باردار جلوگیری میکند.

7_خوردن خربزه در هنگام بارداری باعث زیبایی جنین خواهد شد.

منبع:چگونه دختر دار یا پسر دار شوید؟ نویسنده :فرشته مهری کارشناس پرستاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد خوردن سیب این جوری شنیدم که سوره یوسف رو می خونی هر جا که به نام یوسف رسیدی یه فوت به سیب می کنی و بعدشم نوش جونتون
واسه خوشگل شدن قبل از همخوابی به شوشوهاتون گلابی بدین بخورن؛ به زیاد بخولین؛ خیلی هم به بابا و مامامن بستگی داله!
2728
آلودگی‌ هوا چهره کودکان را زشت می‌‌کند
مشاور شهردار تهران در امور محیط زیست گفت: چهره کودکانی که در مناطق با هوای آلوده به دنیا می‌آیند یا در این مناطق زندگی می‌کنند، از شادابی و طراوت لازم برخوردار نیست و زشت‌تر از سایر کودکان به نظر می‌رسد.
منبع: سایت خبری عصر ایران ?? تیر ???? - ??:??
سلام دوستان منم تو بارداری این جور مطالبو می خوندم ولی خیلی اعتقاد نداشتم با این حال کم و بیش رعایت کردم تو ماههای اول کندر و به می خوردم سه ماهه دوم خربزه خیار و ماست و شیر به مقدار فراوون و سه ماهه سوم انار و هلو و بازم ماست و شیرزیاد می خوردم ضمنا سه ماهه سوم ابگوشت بدون نمک و ادویه هم زیاد می خوردم
در کل بهتون بگم نوزاد من تو بیمارستان خوشگلترین و خوشرنگترین نوزاد بود و همه دکترا می گفتن عین یه گل صورتی محمدی خوشرنگ و رو و بدن قوی داشت روز سوم خیلی قشنگ گردن گرفت و سرش رو بلند کرد و به یه ور دیگه خوابید
این نتیجه ابگوشت گردنی بود که هفته ای سه با ر می خوردم
رنگ و روش هم به خاطر میوه فراوان نخوردن گرمی جات و همچنین مرتب خوردن قرص پریناتال بود
هوششم الان خوبه
این درحالیه که من سبزه ام و شوهرم هم همینطور اما بچه ام سفید و مو خرمایی شده که تو مطلب صفحه پیش خوندم به خاطر زیادی ویتامین ها بوده و همینطور بود فقط ادم نباید تنبلی اش بشه
اگه تونستم یه عکس ازش میذارم از نوزادی اش
الان نمیشه چون با پسوورد یکی دیگه اومدم
سلام به دوستان

ممنون از همه عزیزان که میان ومطالب جالب میذارن.موفق باشید

مخصوصا مامان افرا جون

وااااااااااااای که دلمون آب شد با این همه تعریفی که از نی نی گولوت کردی خانمی ایشالا خدا حفظش کنه

منم شنیدم گرمی زیاد باعث میشه بچه رنگش تیره بشه

خانمی این قرص پریناتال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تجویز پزشک می خوردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه در موردش توضیح بدی؟؟؟؟؟

ممنون
بچه ها خوردن قرص روی می گن در زیبایی بچه موثره . البته با پزشکتون مشورت کنین. من هم می خوردم خدا رو شکر پسرم پوست خوبی داره و تعریف نباشه خوشگل شده .
هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
واااااااااااااااااااااااااااااااااای سلام سلام به همه خانمای باتجربه

یه خبر:

من مامان شدممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

زود زود باین بگین چی بخورم چی نخورم هم واسه خوشگل شدن نی نی هم سالم بودنش

من هچی بلد نیستم

اگه کتابی هم تو این زمینه هست که میتونه منو کمک کنه معرفی کنید

ممنون
واااااااااااااااااااااااااای چرا هیچ کسی منو راهنمائی نمیکنه درباره این موضوع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
2706