موضوع: قاب عكسهاي زيبا براي ني ني هاي ناز + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ساجده پست ها : 98عضویت:1387/8/13
1388/4/17 - 1:46 عصر

دوستان گل ني ني سايتي

همگي از هزينه هاي زياد اتليه ها براي درست كردن قاب عكس بچه ها خبر دارين. اما من اينجا ميخوام به ماماناي گل كمك كنم و باهزينه خيلي پايين براي بچه ها قاب عكس درست كنم. چون اشنايي از طريق نت هست هر كس دوست داره ميتونه از طريق ميل ني ني سايت به من ايميل بزنه . شما ميتونين از عكساي با كيفيتي كه خودتون توي خونه گرفتين استفاده كنين. و عكسا رو برام ميل كنين .

شيدا پست ها : 24عضویت:1389/8/28
1390/8/25 - 12:58 عصر
داستان ماهيگيري…

A man called home to his wife and said, “Honey I have been asked to go fishing up in Canada with my boss & several of his Friends.
مردي باهمسرش در خانه تماس گرفت و گفت:”عزيزم ازمن خواسته شده كه با رئيس و چند تا از دوستانش براي ماهيگيري به كانادابرويم”
We’ll be gone for a week. This is a good opportunity for me to get that Promotion I’v been wanting, so could you please pack enough Clothes for a week and set out
ما به مدت يك هفته آنجا خواهيم بود.اين فرصت خوبي است تا ارتقائ شغلي كه منتظرش بودم بگيرم بنابراين لطفا لباس هاي كافي براي يك هفته برايم بردار و وسايل ماهيگيري مرا هم آماده كن
my rod and fishing box, we’re Leaving From the office & I will swing by the house to pick my things up” “Oh! Please pack my new blue silk pajamas.”
ما از اداره حركت خواهيم كرد و من سر راه وسايلم را از خانه برخواهم داشت ، راستي اون لباس هاي راحتي ابريشمي آبي رنگم را هم بردار
The wife thinks this sounds a bit fishy but being the good wife she is, did exactly what her husband asked.
زن با خودش فكر كرد كه اين مساله يك كمي غيرطبيعي است اما بخاطر اين كه نشان دهد همسر خوبي است دقيقا كارهايي را كه همسرش خواسته بود انجام داد..
The following Weekend he came home a little tired but otherwise looking good.
هفته بعد مرد به خانه آمد ، يك كمي خسته به نظر مي رسيد اما ظاهرش خوب ومرتب بود.
The wife welcomed him home and asked if he caught many fish?
همسرش به او خوش آمد گفت و از او پرسيد كه آيا او ماهي گرفته است يا نه؟
He said, “Yes! Lots of Salmon, some Bluegill, and a few Swordfish. But why didn’t you pack my new blue silk pajamas like I asked you to Do?”
مرد گفت :”بله تعداد زيادي ماهي قزل آلا،چند تايي ماهي فلس آبي و چند تا هم اره ماهي گرفتيم . اما چرا اون لباس راحتي هايي كه گفته بودم برايم نگذاشتي؟”
You’ll love the answer…
جواب زن خيلي جالب بود…
The wife replied, “I did. They’re in your fishing box…..”
زن جواب داد: لباس هاي راحتي رو توي جعبه وسايل ماهيگيريت گذاشته بودم

مهديه مامان مهديار پست ها : 57عضویت:1390/6/15
1390/8/28 - 6:05 عصر
sajede jan gheymat hato baram email kon
عاشق آن نيست که هردم طلب يار کند عاشق آن است که دل را حرم يار کند
هاني پست ها : 198عضویت:1391/2/2
1391/3/13 - 6:20 عصر
سلام دوستان. شما كه از زبان و فرهنگ خارجي تجربه اي دارين ميشه به اين لينك برين و تبادل نظر كنيد؟؟
http://www.nowaroos.com/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C130
اگر باز نشد به سايت نو عروس برويد http://www.nowaroos.com قسمت علمي فرهنگي بخش زبانهاي خارجي.
با سپاس فراوان
Nastaran پست ها : 1827عضویت:1387/7/22
1391/3/13 - 7:50 عصر
نمونه ميتونم ببينم خانومي؟
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: