2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم با آدم مغرور ازدواج نکن هیچوقت عوض نمیشن بلکه بیشتر عوضی میشن
زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2728
عزیزم با هر کی ازدواج کنی ب این فکر کن هیچ آدمی نمیتونی تغییر بدی ببین چجوریه بعد از ازدواج بهتر ک نمیشه بدتر میشه میتونی تحمل کنی بسم الله اولش همه بهترن
میشه لطفن با دل پاک و مهربونت 🌹 یه صلوات 🌹 برا حل مشکلات بزرگ من و خانوادم بفرستی خیلی محتاج دعاتم 💖💗💟
سیما جان الان که تب عشقتون بالاشت زنگ نمیزنه بخاطر غرورش فردای روز تو زندگی ازش انتظار گذشت و ایثار نکن چون بخاطر غرورش شاید انجام نده
خدایا منو تمامی دوستان نی نی سایتی رو به ارزوهامون برسون امین
2738
غرور چیزی نیست که شما براش سعی کنی اعتیاد که نیست خصلتش هست و تنها در صورتی که سرش بخوره سنگ ممکنه خودش یکم به خودش بیاد... تازه شاید
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
به شدتتتت با مهشید کیا موافقم . مرد باااید فرووتن باشه مرد مغرور هرروز عوضی تر میشه که بهتر نمیشه خواهش میکنم با آینده ی خودت بازی نکن .شوهر من خیلییی فروتنه و زندگی باهاش بهشته ولی برعکس شوهر خواهرم یه آدمه مغرووره عوضیه که هرروزم خودشو بالاتر میبره و هرروز عوضی بازیش بدتر میشه
دل بسپار یه آتشی که نمیسوزاند ابراهیم را و دریایی که غرق نمیکند موسی را و نهنگی که نمیخورد یونس را و کودکی که مادرش اورا به دست موجهای نیل میسپارد تا برسد به خانه ی تشنه به خونش ودیگری برادرش را به چاه می اندازد و سر از خانه ی عزیز مصر در می آورد ؛ آیا هنوز نیاموختی که اگر همه ی عالم و آدم فصد ضرر رساندن به تورا داشته باشند و خدا نخواهد نمیتوانند پس به تدبیرش اعتماد کن به حکمتش دل بسپار به او توکل کن و به سمت او قدمی بردار
2706