2733
2734
دانستن آبستن بودن و یا نبودن

الف) هرگاه دو قاشق غذاخوری عسل را با آب سرد بیامیزند و شب موقع خواب بخورند اگر پیچیش و درد ناف در فرد مورد نظر ظاهر شود، نشانه و علامت حاملگی است.
ب‌) دیگر اینکه حبه ای سیر یا پنبه ای عطر آلود بخود برگیرد چنانچه پس از ساعتی بوی آن را در بینی شنود، نشانه و علامت حاملگی است. (منظور این است که حبه سیر یا پنبه عطر آلود را در واژن شیاف نماید)
خدایا کمکم کن تو مراحل زندگیم
زنان آبستن:

علائم آبستنی آن است که حیض قطع شود و دهانه رحم بهم بپیوندد و زیر ناف اندکی درد پدید آید. دیگر آثار دل بهم خوردگی، لرزه، و سرما، و تغییر حالت و سیاهی سر پستانها و کبودی سفیدی چشم و غثیان و میل به چیزهای ترش و گِل و ذغال و مانند آن باشد.
نشانه پسر یا دختر بودن جنین
نشانه حمل پسر آن است که رنگ زن خوب و صاف و شفاف نماید.
بول رنگین بوده و در اکثر زنان پستان راست بزرگتر از چپ باشد و سر پستان به سرخی گراید و حرکت جنین در طرف راست شکم محسوس شود. زن حرکاتش ملایم باشد و میل به اَطعَمه لطیف و خوشگوار داشته باشد و هرگاه هنگام ولادت (زایمان) درد از کمر زن ظاهر شود و به شکم برسد؛ جنین پسر باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چنانچه حالت رنگ رخساره ، برخلاف حالتهای پسر باشد؛ جنین دختر است.
سیاهی پستان چپ بزرگ نماید - بول سفید گردد - اشتهای کاذب پیدا کند – میل به چیزهای کثیف مانند ترشی و گِل زیادتر داشته باشد - اگر درد زایمان از ما بین ناف و پایین برخیزد، جنین دختر است – اگر حرکت جنین در طرف چپ محسوس شود نشانه و علامت دختر بودن جنین می باشد.
2731
رازیانه:

به زنان آبستن ( حامله) که می خواهند نوزادشان چشمان شهلا و قشنگ داشته باشد توصیه می شود که خوردن بذر رازیانه را فراموش ننمایند.
2738
شقایق جون آز دادی؟.........پری اومد؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
؟؟؟؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
؟؟؟؟
سلام به همه هواداران نی نی من

باید جهت اطلاع علاقه مندان برسانم که همچنان در امیدواری به سر میبرم چون پری تشریف نیاوردن

من با اجازتون 1 شنبه میشه 11 روز که تاخیر دارم اگه تا اون موقع خبری نشد میرم آز بتا میدم
من امروز روز پریمه
2706