2733
2739
عنوان

از هر ۳نوزاد، یکی می میرد...!

93 بازدید | 39 پست
در باریکه غزه از هر ۳نوزاد، یکی بر اثر کم خونی، کم وزنی، مشکلات تنفسی یا بیماریهای ناشناخته می میرند. بیماریهایی که بی ارتباط با سلاحهای نامتعارف جنگی نیست. در کرانه باختری نیز از هر۴ نوزاد، یکی می میرد.
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
هر سال راهپیمایی روز قدس شرکت میکردم. امسال چون بارداری پرخطر دارم نمیتونم. گفتم حداقل چند خط بنویسم بی تفاوت نباشم. کمک مالی البته سرجاش هست.
ای کاش کمی هم دلمون برای بچه هایی که به خاطر پارازیتها و آنتهای تقویت امواج موبایل و مواد غذایی لبریز از سموم ضد آفت و کودهای شیمیایی و آلودگی هوا و... ،به دنیا نیومده،از بین میرند میسوخت... میدونید هر سقط جنین چه آسیب سنگین روحی و جسمی به خانواده ها میزنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دلم کلا برای تمام انسان های مظلوم رو کره خاکی میسوزه همیشه اولین دعام اینه تمام دنیا درصلح و ارامش باشه
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
حالا درسته جنگ بده قبول دارم.ولی تو اون شرایط چرا بچه میارن؟ واسه اینکه نسلشون منقرض نشه؟
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
من سقط نکردم ولی دوتا بچه سفید و تپل رو خاک کردم. بخاطر همین خیلی انگیزه همدردی دارم با کسی که بچه اش الان میخنده و بعد یه صدای انفجار و دود. و کمی بعد بچه اش توی کفن پیچیده شده
2738
عزیزم میدونی چیه اخرین باری که ایران بودم با چشم خودم دیدم که بچه ٧/٨ساله از توی سطل اشغال دنبال غذا بود دنیا روی سرم خراب شد هنوز هم که هنوزه کابوس تمام شب و روزای منه فقط میتونم بگم نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران
عادله جان اونهایی که از فلسطین مهاجرت کردن دیگه هرگز نمیتونن برگردن. اینهایی که موندن هم اگر همه بمیرن دیگه کی بجنگه؟ دو دستی یک تکه عز بهترین زمینهای منطقه رو دادن به یه همسایه جانی. بچه میارن که کسی باشه بجنگه
من هم آرزوی صلح و دوستی دارم برای همه مردم دنیا. یه جمله خیلی معروفه که میگه مردم توی جنگ کسانی را می کشند که نمی شناسند اون هم برای منافع کسانی که همدیگر را خوب می شناسند! برای بچه هایی که بی گناه درگیر این جنگها شده اند، ناراحتم. چه اون نوجوان فلسطینی که توسط تندروهای یهودی سوزانده شد چه دختر سیزده ساله اسراییلی که امروز توی تخت اش توسط یک فلسطینی سلاخی شد. هر دو قربانی سیاست کثیف اند
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!
2706