2733
2734
من شنیدم قابل اطمینانه عزیزم میگن جوابش صدردصده حالا بازم بپرس
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من از آمنیو خیلی بهتره حداقل احتمال سقط وجود نداره ولی فک کنم از آمنیو قیمتش بالاتره
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
آره عزیزم تا اونجایی که من شنیدم فابل اطمینانه انشاءالله نی نیت سالم بیاد بغلت
2738
عزیزم آزمایشش نیفتی کاملا قابل اعتماد هست و جوابش با آمینو سنتز یکی هست..چون من هر دوتاش رو انجام دادم و جواب یکی بوده...فقط جوابش نسبتا بعد از 2 هفته بهت داده میشه
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
سلام مامانای گل منم آزمایش نیفتی رو انجام دادم گفتن ۱۰ تا ۱۴ روز طول میکشه تا جوابش بیاد حالا منتظر جواب باید باشم اگه هستن کسانی که این آزمایشو انجام دادن بیان از تجربیاتشون بگن

عزیزم اگه نظورت همون NIPT یا سل فیری دی ان آ هستش بله باید بگم خیلی آزمایش خوبیه و درصد خطاش کمتره نسبت به آمنیوسنتز

زن داداش من از ارومیه اومد تهران فقط به خاطر اینکه این آزمایش رو انجام بده و خیالش راحت شه دکترش بهش گفته بود فقط باید اینو بدی و فقط هم تهران آزمایشگاه دکتر زینلی 

شما کدوم شهری؟

خدا رو شکر که از نتیجه آزمایش راضی بود و الان پسرش 4 ماهشه