2703
2553
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

1277881 بازدید | 12994 پست
من 2 ابان زایمان کردم راستش خودم وقتی باردار بودم خیلی سوال داشتم که حتی وقتی میپرسیدم جواب درستی ازشون بدست نمیاوردم
حالا میخوام تجربیاتم رو روز به روز با بزرگ شدن نینی بنویسم شاید کمکی به مامانای نینی تو شکم بشه :)
از دوستای نینی سایتیم میخوام تجربه هاشونو بگن منم استفاده میکنم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
من یه قنداق فرست یرز خریدم واقعا عالی بود هم پسرم رراحته هم خودم دائم تو خواب نمیپره و شیر دادن وقتی با قنداق میپیچمش خیلی راحته پهلوهاشم حسابی گرمه
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
بالش شیر دهی برای من خیلی خوب بود کمرم درد نمیگیره چون گاهی 40 دقیقه دارم به پسرم شیر میدم هی دولا نیستم وزن بچه هم رو دستم نیست تازه خود پسرمم خیلی راحته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هههههه

منم یه قنداق فرنگی دارم خیلی خوب بود. حتی الانم که دخترم 7 ماهشه توش جا میشه.

ساک حمل دو سه ماه اول خیلی به دردم خورد.

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2456
شامپوی مادرکر واقعا چشمو نمیسوزونه من زسما تو حموم میزنم به صورت پسرمو بااهاش میشورم
سلام به مامانای مهربون می شه بگین این غلت گیرها بدرد می خخورن یا نه؟ یه چیزی هست دوتا استوانه ابری که با یه پارچه بهم وصله. بچه رو نمی ذاره تو خواب غلت بخوره. استفاده کردین؟
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
حتما پیشبند حوله ای پست نبلونی بخرین نینیا وقتی سنه تو دهنشون رگ کنه میریزن شیر و بیرون اینجوری سینه لباساشون خیس نمیشه
2714
من استفاده نکردم. بچه کوچولو که غلت نمیخوره. بزرگ هم که شد خرس پشمالو میذاشتم کنارس. و میذارم. خرس گنده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
پری جان من تا الان 5 دست لباس برام کافی بوده منظورم برای نوزادیه
وقتیم میگم 1 دست لباس منظورم سرهمی یا بلوز شلوار با زیرپوش زیر دکمه هستش
من ازین سرویسای 19 تیکه و این حرفا نخریدم
پشمالو جون من ازین بالشتا نخریدم بنظرمم بی استفاده هستش نینی تا کوچیکه غلت نمیخوهر بعدشم زورش به این بالشتا میرسه عزیزم
من از شیشه و پستونک ناک خیلی راضیم سر شیشه هاش خیلی شبیه سینه مادره و خیلیم نرمه تازه با یه مک زدن خالی نمیشه و بچه باید زحمت بکشه تا شیرو بخوره کلا خیلی خوب بوده تا الان
من مینی واشرم خریدم ....خوبه اما ضروری نیست
اینکه تو 15 دقیقه لباسارو واقعا تمیز میکنه عالیه ولی اینکه باید با دست اب بکشی و بندازی تو خشک کن یه کم زحمت داره
من فقط لباسارو باهاش میشورم اب میکشمو پهن میکنم
دوبارم تو لباسشویی انداختم راستش راحتیش خیلی خوبه اما واقعا زورم میاد 4 تا تیکه لباس 40 دقیقه اب و برق شستشوی 15 تا لباس خودمونو مصرف میکنه ............... ولی خب راحته
قنداقی که من گفتم اینهhttp://www.thefirstyears.com/product/detail/Y7233?locale=en_US
2706