2733
2734
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278004 بازدید | 12994 پست
سلام ممنون از وقتی که میذارید من ۳ دست لباس صفر گرفتم برای هر ۳ کلاه بنددار یعنی اشتباه کردم??? باید گرد می گرفتم اگر اینطوریه برم عوض کنم در ضمن د مورد دور پیچ که توضیح دادین میشه بگین اون دور پیچ نخی چه مارکایی داره و کارترز هم خوبه یا مادر کیر اون توریاش بهتره?

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سوال دیگه هم داشتم من برای پسر اولم رو ست روتختیش رو مارک آلتین باشاک خریده بودم فوق العاده راضی بودم تا ۵ سالگی که تختش رو بزرگ کنم هی انداختم تو ماشین هی استفاده کردم آخ نگفته بودن نمیدونین الان از کجا میشه تهیه کرد? نمایندگی داره?
2728
اذین جونم میشه روشتو برای خوابوندن کوچولوت بگی ،، من خیلی دوست دارم نی نیم از همون اول عادت کنه که خودش بخوابه و نیازی به رو پا گذاشتن و غیره نداشته باشه ،،ممنون میشم برام کامل توضیح بدی ،، و سوال دیگه اینکه گل پسرت الان که هم پستونک می گیره و هم شیشه ، شیر مادر رو هم خوب می خوره ؟ در مورد پستونک دادن و شیشه هم اگه میشه منو راهنمایی کن ،، از چه روشی استفاده کنم که هم شیر خودمو بخوره هم از شیشه و پستونک استفاده کنه ،، اذین جان تجربیات شما هم در مورد سیسمونی و هم در موارد دیگه خیلی عالی و کامله،، کتاب خاصی رو در زمینه تربیت کودک مطالعه می کنی ؟؟
که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند
سلام در مورد ساعتهای خواب بچه راهنماییم کنید از چند ماهگی باید شروع کرد خوابشو تنظیم کرد؟ بچه من دو روز دیگه 40 روزش تموم میشه
خدایا شکرت ... پسر کوچولوی نازم (سید امیرعلی) 29 خرداد 93 اومده پیشمون و زندگیمون رو شیرین تر کرده
سلام به همه من هر روز تاپیکو دنبال می کنم وکلی چیز یاد گرفتم مخصوصا از آذین جون من در تدارک سیسمونی هستم یه سوال برام پیش اومده روی بعضی لباس ها سایزشو زده 3-6 یا 6-9 یعنی چی؟
دوستت دارم مامانی نازم
2738
منم دلم میخاد بیشتر بدونم در مورد سیسمونی ولی تعداد صفحات زیادهههههههههههه آذین جون اگه بتونی یه تاپیک جدید بزنی و دیگه پستهای بی فایده توش نباشه خیلی خوب میشه هاااااااااااا
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
الی جون اگه میتونی عوض کنی خیلی بهتره اگرم نه دیگه همونارو استفاده کنه! در مورد دورپیچ من مادرکر دارم راضیم کارترز ها هم شنیدم جنسشون خیلی خوبه و خوشگلم هستن دورپیچ نخی جونیورز و مارکای دیگه دیدم اینکه کدومشون خوبن اطلاعی ندارم ولی اکثرا دیدم ست یه دست لباس نوزادی دورپیچ نخی هم دارن
2706