2737
2739
عنوان

تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278007 بازدید | 12994 پست
آناهیتا ممنونم گلم من یه لیست کلی دارم واست میزارم به نام خدا لوازم ساک نی نی برای بیمارستان: قرآن کوچک+ اسم نی نی زیر دکمه+سر همی +دستکش+کلاه(واسه آوردن نی نی به خونه) شیشه شیر خشک کن+ دستمال مرطوب+پوشک پتو اسپانیایی یا دورپیچ کریر لوازم ساک مادر برای بیمارستان: کیف لوازم آرایش+برس و آینه+کرم+ویتامین آ+د+عطر شال شناسنامه-کارت ملی-دفترچه و کارت بیمه-برگه پذیرش بیمارستان بشقاب و چنگل و لیوان یکبار مصرف- کمپوت -چاقو-چند تا کیسه فریزر و بزرگتر -آدامس- خرما-نبات-پودر نسکافه-قاشق کوچک یکبار مصرف دفترچه یادداشت و خودکار+شارژر موبایل روکش توالت فرنگی ساک پدر 1- دوربین + شارژر 2- شارژر موبایل 3-کیف پول + کارت بانک برای پرداخت هزینه ها 4- چند عدد آبنبات 5-هدیه‌ی احتمالی برای مادر و نوزاد ساک همراه: فلاسک چای کوچک+چای کیسه ای+بشقاب و قاشق و چنگال و لیوان و چاقو در باز کن+دمپایی+پتو مسافرتی
سلام،، مامانا نی نی من اگه خدا بخواد اوایل بهمن به دنیا مژاد ،، یه لیست کامل دراوردم از وسیله هایی که می خوام بخرم که اکثرا از راهنماییهای اذین جون استفاده کردم و واقعا ازش ممنونم،، سوالم برای خرید پتو دورپیچ،، قنداق فرنگی نمی خوام بخرم ،، به نظرتون یه پتو اسپانیایی بخرم کافیه ؟؟ یا پتودورپیچم باید در کنارش بخرم ،،
که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه مامانای آینده. یادش بخیر یه زمانی منم این تایپیک رو میخوندم و نکاتی رو که بچه ها میگفتن یادداشت میکردم و سعی کردم چیزای خوب بخرم. به نظر من برای لباس مهمترین چیزا: بادی بدون آستین که زیر همه لباسا تن بچه میکنی و دل و پهلوش بیرون نمیاد. بلوز آستین بلند ( یقه فرشته-یقه دکمه دار یا مانتویی که راحت تن بچه بره ) شلوار بلند سرهمی(من از جوراب دار بیشتر استفاده کردم) از اینا هرکدوم 3 تا برای هر سایزی کافیه. نوزاد چه زمستونه بهاشه و چه تابستونه باید لباسای آستین بلند تنش کرد تا 6 ماهگی. کلاه(گره ای نباشه) و دستکش نخی پیش بند(پشت دکمه دار یا چسبی) لباسای مهمونی و پاپوش و کاپشن و شلوار جین و پیراهن و اینا بسته به فصلی که بچه به دنیا میاد و مقدار پولی که میخواید هزینه کنید متغیره و سلیقه ای هستش. من برای دخترم پتو اسپانیایی گرفته بودم و تقریبا تا2 سالگی هم ازش استفاده کردیم. البته دختر من فروردین به دنیا اومد و نیازی نبود با پتو بیرون ببریمش اما تا اردیبهشت هوا خنک بود و برای اینکه شبا سردش نشه توی همون میخوابوندمش. از یه خرید دیگه هم که خیلی راضی ام وان حمام مارک first years هستش که روش یه توری داره که بچه رو میذاشتم توی اون و میشستمش و از 15 روزگی خودم حمام بردمش. الانم که به عنوان وان استفاده میشه. من گهواره کنار تخت مادر first years هم گرفته بودم که تا 6 ماه استفاده شد. از لحاظ شیکی خیلی شیک بود و هرکس دیدن بچه میومد بچه راحت توش خوابیده بود و هی تو بغل نبود اما برای 6 ماه هزینش زیاد بود. حالا من قصد نی نی دوم هم دارم اما اگر قصد ندارید به نظرم نخرید. به جاش صندلی ماشین و صندلی غذا بخرید که من از اینکه نخریدم پشیمونم. سرویس خوابش رو آپادانا گرفتم مدل لاوین و راضی ام.رنگش دختر و پسر نداره و تختش نوزاد و نوجوانه. کالسکه و کریر و روروئک و ساک وسایل رو هم کانگورو گرفتم که جنسش عالیه. من از کالسکه و کریر خیلی استفاده کردم. روروئک رو دکترش اجازه نداد زیاد استفاده کنیم و گفت به کمرش آسیب میرسونه. براش واکر گرفتیم که به راه رفتنش خیلی کمک کرد. اینم وسیله خوبیه. به نظرم روروئک نگیرید و واکر بگیرید. شیشه شیر هم دختر من فقط ناک گرفت. من بی تجربه انواع شیشه ها نابی و وی و .. رو گرفته بودم که همشون بلااستفاده موندن.فقط چون خوشگل بودن میخریدم که دخترم هیچ کدوم رو نگرفت. دیگه همینا. امیدوارم تجربه من به دردتون بخوره مامانای جدید.
نمدسرا-تزئینات زیبای نمدی http://www.namadsara.blogsky.com/ اینستاگرام www.instagram.com/e_faraji
2728
مامانا تشک تعویض چه مارکی بگیرم که یه طرفش حوله ای باشه ؟ جنس سرهمی گرم برای نی نی م چی باشه بهتره ؟ پتواسپانیایی مارک خاصی داره ؟ همشون تک سازن ؟
فامیل دور جان خواهش میکنم ببین پسر منم بهمن به دنیا اومد اگه ماشین دارین دورپیچ واسش بگیر من خودم پتو اسپانیایی گرفتم ولی خیلی به کارم نیومد چون هیچ وقت جایی انقدر سرد نبود جز یکی دو بار همون اوایل واسه بیرون بردنش که توش پیچیدم نینی رو البته فکر کنم زمستون امسال بیشتر استفادم شه ولی دورپیچ خیلی بیشتر به کار میاد بنظرم یه دورپیچ نخی+یه فوتر کلاه دار+یه دورپیچ مثل مادرکر که اندازشم بزرگه آپلود عکس بنظرم اینا خیلی بیشتر به دردت میخوره
در مورد لباس واسه ماههای اول لباس بیرونی یه سرهمی فوتر واسش بگیر جورابدار ولی سایز 0-3 ماه که خیلی کوچیک نباشه و زودم کوچیک شه با یدونه از این دو تیکه ها....بادی آستین بلند +سرهمی جلو پیش سینه دار جورابدار یه کلاه گرم هم میخوای که نرم هم باشه و رو گوش نینی رو بگیره بافتنی اصلا خوب نیست
فامیل دور جون من این تشک تعویض رو واسه پسرم گرفتم که جمع و جوره و جنسشم خوبه http://www.ninicopol.ir/product_info.php/cPath/8_82/products_id/367/pname/%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%AE%D8%B1%DA%AF%D9%88%D8%B4-%D8%B2%D8%B1%D8%AF من میخواستم از قسمت نوجوان تخت پسرم(تختش نوزاد-نوجوان)بعنوان جای تعویض استفاده کنم ولی مناسب اینکار نبود یه سری از تخت ها اینجارو دارن یا دراور ها در کل واسه همین من همیشه رو تخت خودمون پوشک پسرمو عوض میکنم بنابراین این خوبه اگه بخوای رو یه جای مشخص اینکارو بکنی مثل همون حالتی که من گفتم بهتره یه چیز نرم باشه که بتونی نینی رو روش بزاری یه سری تشک های تعویض هستن که بالش هم دارن یا ضخامتشون بیشتره اونا مناسبترن آپلود عکس
2738
آذین جونم ممنو عزیزم،، چقدر خوب و دقیق توضیح میدی عزیزم،، اذین جون میشه بگی هر کدوم از این دورپیچ امورد استفادشون چیه ؟ دورپیچ نخی+یه فوتر کلاه دار+یه دورپیچ مثل مادرکر که اندازشم بزرگه اینا هر کدومشون سایزبندی داره ؟؟ کلاه برای نی نی چه جنسی بگیرم بهتره ؟؟ راستی پارچه خشک کنای کارترز سایزشون کوچیکه ؟؟
آذین جون سلام و خسته نباشی بابت اینهمه صبر و حوصله ت برای جواب دادن. من یه چیزی به ذهنم رسید که بااجازت اینجا پیشنهاد میدم چون اینجا واقعا برای کسب اطلاعات عالیه! بنظرم صفحه اول تاپیک رو یه جمع بندی از همه موارد که تاحالا گفتی مثلا ساک بیمارستان.خرید و لیست سیسمونیو... که سوال همه هست بزار .اینجوری یه خلاصه کلی از همه چیز هست و دیگه کسی سوال تکراری نمیپرسه ووقت شماروهم نمیگیریم .بعد اگه نیاز به مشورت بیشتر بود پست میذاریم.ماهم میتونیم کمک کنیم هرکسی یه چند صفحه رو بعهده بگیره جمع بندی کنیم بعدم کپی پیست میکنیم اونجا
خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ...
خواهش میکنم فامیل دور جون . . . هر کدوم از این دورپیچا مورد استفادشون چیه ؟ دورپیچ نخی....بعنوان ملافه تو روزهای گرم رو نینی میندازیم وقتی خوابه یه فوتر کلاه دار.....یه کمی که هوا خنک تر باشه بعنوان رو انداز یا دورپیچ یه دورپیچ مثل مادرکر ....وقتی هوا سرده یعنی در واقع این سه نوع پتو با ضخامت های مختلفی که دارن تو دماهای مناسب نیاز نینی رو واسه پوشش برطرف میکنه اینا هر کدومشون سایزبندی داره ؟؟همشون معمولا در ابعاد نوزادی هستن بین 70 تا 90 سانت پتو مادرکر که گفتم مستطیلی و ابعادش بزرگتره کلاه برای نی نی چه جنسی بگیرم بهتره ؟؟برای تو خونه حداقل دو تا نخی لازم داره اونم گرد ساده نه بندی که زیر گلو بسته میشه اما برای بیرون یه کلاه لطیف و گرم که کلفت هم نباشه لازمه که رو گوش نینی رو هم بپوشونه،نمیدونم اسم جنسش چیه مثل این آپلود عکس راستی پارچه خشک کنای کارترز سایزشون کوچیکه ؟؟ اینو دقیق نمیدونم فکر کنم 70 سانت باشه حدودا هر ضلعش
2706